Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kiírás napja előtt befektetn...

A kiírás napja előtt befektetnek ok nélkűl kórházba.38 hetes klismama vagyok. Mi van akkor, ha én egyszerűen nemet mondok, Hallottam már olyat, hogy akkor egyszerűen nem válal el a doki, mert nem válalja a felelősséget. Mi a tapasztalat?

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 05:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam ilyenről! Biztos, hogy ok nélkül? Nincs cukrod vagy esetleg sokadik terhesség?
2010. febr. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ok nélkül nem hiszem, nekik sem érdekük hogy etessenek, foglald az ágyat ha nem muszáj. A kórháznak sokba kerülnél, de ha mégis erre kér a doki, annak valószínűleg oka van! Kérdezd meg miért akarja?!
2010. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha be akar fektetni a doki, akkor szerintem oka van. Kérdezd meg, ha így alakul, hogy miért.

Lehet, ő lát valamit.

Az én dokim egy anyukának azért ajánlotta fel a befekvést, mert 60 km-ről autóztak be naponta nst-re, kímélni akarta.

Engem nem fektetett be, csak egy nappal a kiírt dátum után, mert másnap indítani akarta a szülést. Nem vártunk reggelig:-)

NA szóval, ok nélkül nem fog befektetni szerintem.

2010. febr. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nuncs semmi ok.A második terhesség és egy héttel előbb csak annyit mondogatnak,márt mindjárt itt az ídő.esetlek valamit keres oknak.nem városi vagyok,de 12km és 10 perc beérni,ezt felhozhatja oknak.Nenmerek nemet mondani mert nemtudom,hogy hogyan viselkedik utánna.itthon a 3 éves fiam,apukája kűlföldön dolgozik,de még ez sem hatja meg.
2010. febr. 20. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!