Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők! Volna kedvetek...

Terhes nők! Volna kedvetek beszélgetni egy 27 hetes iker terhes nővel?

Figyelt kérdés
Pl.Hogy érzitek magatokta?Tervezett volt-e a baba?Ha nehezen sikerült hogy jött össze?Jól viselitek-e?Úgy szeretek ilyen fajta "történeteket" hallgatni stb.

2015. ápr. 19. 11:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia! 17 hetes vagyok (valószínűleg fiúval) és 25 éves. Terveztük a babót és első hónapban megfogant. Az elején állandóan álmos voltam és sokat emelyegtem egy pár hétig, még most is fáradékony vagyok de sokkal jobb. 6 hetes koromtól 12 hetes koromig hormonpotlasra szorultam így annyira azért nem problémamentes a terhességem de most nincs semmi baj, tudom élvezni így.


Veled mi a helyzet?

2015. ápr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Jubilee ***** válasza:
Szia, 3. kisbabámmal vagyok 23 hetes kismama. Ez a legnehezebb terhességem, a 12. hét óta inzulinoznom kell. Van már egy kisfiam és egy kislányom. Ők a kisöcsi születésekor 7 és 5 évesek lesznek. Nekem nehezen jött a 3. terhesség, a kislányom 2 éves korában már terveztük. Aztán lemondtunk róla, hogy háromgyerekes szülők leszünk. Eladtuk a kiságyat, a babakocsit és 3 hétre rá pozitív lett a teszt. :)
2015. ápr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ezeket megosztottátok velem :)

Igen ,azt hallottam a 3.babával a legnehezebb :/

Én sajnos csak 18 vagyok,és nem terveztük...a párom elhagyott,a suli lehetetlen,pedig egyetemet terveztem...veszélyeztetett terhes vagyok,de imádom őket egy fiú és egy làny :)

2015. ápr. 19. 12:51
 4/14 anonim ***** válasza:
Au. Ez így nem lesz könnyű. Gondolom szüleid segítenek boven.
2015. ápr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ja és nem vagyok cigány ...a szüleim orvosok,ikertesóim vannak ők 10 évesek.... :)

Az apjuk el akarta vetetni;de én viszont nem,mert soha nem lehet tudni,lehetek-e még anya.

Az volt,hogy kiderült megcsalt a párom,elkezdtem vérezni :kórház és szerencsére nem vetéltem el,de garantáltan veszélyeztetett terhes lettem :'(

Ha,a szüleim nem lennének nem tudom mi lenne....

Viszont megismerkedtem egy fiúval aki szívesen lenne apa ,mert szeretjük egymást,de az apjuk most eszmélt fel miután a csaj ott hagyta.Mert megegyeztünk ,hogy ő neki mintha nem is lennének gyerekei úgy élheti a maga kis világát.

2015. ápr. 19. 15:57
 6/14 Jubilee ***** válasza:
18 évesen is lehetsz nagyon jó anyuka. :) Örülök, hogy a szüleid segítenek és támogatnak. Kisgyerekek mellett is sokan szereznek diplomát, biztosan neked is sikerülni fog.
2015. ápr. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom! Ne sopánkodj akkor az a fiú után, ha megcsalt miközben a babatokat vartatok. Egyebkent én is veszélyeztetett vagyok, barnztam 6 hetesen.
2015. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7#Sajnálom :(

Köszönöm :)

2015. ápr. 19. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia, en holnap töltöm a 28. Hetet csajokkal es 22 eves vagyok, ha gondolod írj ram nyugodtam ;)
2015. máj. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szia :) 22hetes vagyok iker csajokkal.....en 8 hónapot vártam a terhességre és mikor megtudttam hogy ikrek olyan boldog voltam fél óráig és utána sirtam hogy hogy fogok én birni 2 picivel egyszerre és ráadásul ez az első terhesség!!!! A hasam nagyon nagy szerintem és sokszor leakar szakadni és estére már nyűgös vagyok mert nagyon nehéznek érzem :D de már nagyon várom a lányokat nagyon boldog vagyok hogy úton vannak :)))))
2015. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!