Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nők! Volna kedvetek...

Terhes nők! Volna kedvetek beszélgetni egy 27 hetes iker terhes nővel?

Figyelt kérdés
Pl.Hogy érzitek magatokta?Tervezett volt-e a baba?Ha nehezen sikerült hogy jött össze?Jól viselitek-e?Úgy szeretek ilyen fajta "történeteket" hallgatni stb.

2015. ápr. 19. 11:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok én 19 vagyok a párom alkoholista szóval nekem sincs jobb sorom :S de en igy is nagyon orulok a babáknak és jó hogy nem vetetted el!!!!
2015. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy megosztottad velem :D

Gratulálok! :)

Sajnálom! :/

Ès a szüleid/párod szülei sem tudnak segíteni? :s

2015. máj. 8. 21:18
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia! 16 hetes vagyok, még nem tudni a nemét de kb 2 hét múlva talán kiderül. Most már jól vagyok, de az első 4 hét pokoli volt. Majdnem az összes kellemetlen tünet egyszerre.

Amúgy elsőre sikerült a babó, ez a második terhességem. Az első sajnos nem akart velünk maradni 😊

De most már minden rendben, boldogan várjuk a gólyát és izgatottan tervezgetünk, készülünk.

2015. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)

Sok boldogságot,jó egészséget!

Én az "elment picikre"mindig azt mondom(gondolom a szülőnek nagyon nagyon rossz)de talán így "jobb",mert lehet beteg lett volna és az se babának,se a mamának nem jó.Én meg lasssan szülök .33 hét ...na jó azért még nem most de hamarosan ;) ÚGYHOGY AKI BABÀÉRT KÜZD KITARTÁS EGYSZER ÚGYIS ÖSSZE ;HA MEG NEM ,SZÁMOS MÓD VAN RÁ,HOGY SEGÍTSENEK :)

2015. máj. 19. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!