Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12 hetes u. h előtt bennetek...

12 hetes u. h előtt bennetek is volt egy pici, egészséges drukk, izgulás? Hogyan célszerű menni rá? Vigyek vmit? Mennyire kell levetkőzni ott?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 22. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, izgultam, hogy minden OK-e. :)

Mit kell vinni? Kiskönyv és beutaló.

Nem kell levetkőzni, ez hasi UH, csak a hasadon kell felhúzni a fölsődet.

2015. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naná, hogy volt, nem is kicsi.

Szerintem mindenkiben van egy pici.

Én nem vittem semmit csak magam és a párom, meg persze a babát a pocakban :)

Mivel hüvelyi uh volt, ezért alul le kellett vetkőzni, de mivel tavasz volt, így ruha volt rajtam meg leggings, így nem félpucéran csattogtam az öltözőtől az ágyig.

2015. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden UH előtt izgulok. :)

Mennyire kell levetkőzni.. Hát a 12 hetes lehet hüvelyi uh is. Akkor deréktól lefele le kell.

2015. ápr. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én izgultam, nagyon vártam, hogy láthassuk végre, hisz addig csak egy kis paca volt a monitoron, ekkorra pedig már szépen kirajzolódott. Ahogy célszerű menni: pontosan, higgadtan, a kiskönyveddel, eddigi terhes leleteiddel és kérdésekkel felszerelve, valamint tisztálkodva, bár gondolom ez nem kérdés :D Ha kicsit szégyenlős vagy, hosszított felsőt/tunikát vegyél fel, mert lehetséges, hogy ez még hüvelyi uh lesz, így alulról le kell vetkőzni. Felénk legalábbis így szokták csinálni sztk-ban és magán úton is. Esetleg, ha viszel egy CD-t, lehet, hogy megkaphatod a vizsgálati felvételt. Én ezt még nem kaptam meg, majd a későbbiekről lesz ilyen lehetőség, most "csak" 2 képet adott. Ezért viszont van, ahol fizetni kell. Barátnőmnek pl 1 ezresbe került 1 kép.
2015. ápr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma voltam. Második gyerkőc, már nem izgultam annyira, vagyis tudtam, hogy mi fog történni mit néznek.Az értékek miatt aggódtam, de nem kellett volna.:)

Vigyél csokit, azt mondják attól felélénkül.

Nálam igy is lett.

2015. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!