Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is féltetek attól hogy a...

Ti is féltetek attól hogy a férjetek nem ér be a szülésre?

Figyelt kérdés

Május 1-re vagyok kiírva. Rettegek attól, hogy a férjem nem ér be szülésre. Fuvarozik. Nem nagy kamionon. Az elmúlt hetekben nem megy messze csak max 300 km-re, az is sok idő.

De holnap kb 500 km-re lesz és félek hogy nem ér be időbe. Ha nagyon meglépi akkor is 3,5-4 óra mire hazaér.

Első gyerekemnél szerencsére este indult be a szülés és itthol volt. De egyre közelebb a nap és egyre jobban parázok. Főleg holnap front is van.

Nem fog ilyen hosszú útra menni ameddig meg nem szülök de ez nagyon jó munka. Múlthéten is alig tudott menni fuvarba. Sajnos azt nem tehetjük meg hogy itthol marad szülés előtt. Nem tudom hogy tudnám végig csinálni nélküle. Bár muszáj lesz.


2015. ápr. 27. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Én is aggódtam, mert párom sokszor 24 órázik. De aztán szerencsére úgy alakult, hogy pont akkor indult be a szülés, amikor itthon volt.

Amúgy én egyedül nem akartam végigcsinálni, ezért beszerveztük az egyik barátnőmet tartalékosnak. :)

Így ha párom nem ért tudott volna jönni, akkor a barátnőmmel mentem volna.

2015. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

En is aggodtam, meg persze o is, mindenhova autoval ment, meloba is hetekig. A szules vasarnap ejjel indult be.

Most uj munkahely, tomegkozlekedessel jar, mert autoval nagyon draga lenne, igy kb 2 ora mire hazaer. Aggodok megint.. :)

2015. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát amikor megindult a szülés gyenge fájásokkal, én azt mondtam a páromnak, hogy NEM TUDOM végigcsinálni nélküle. Sajnos egy egész éjszaka alatt nem tágultam semmit, így hazaküldték, mindketten aludtunk. (én csak próbáltam, mert következő estig max negyedórásra ritkultak csak). Amikor beindult a szülés még mindig aludtam a fájások között, így fogalmam sem volt, hogy kétperceseim vannak. Már csak a kitolásra ért oda. Egy ideig nagyon rosszul esett ez, de aztán visszagondolva annyira csak a túlélés járt a fejemben, hogy nem sokat osztott-szorzott. Úgyhogy ha úgy esne, hogy nem tud ott lenni... hidd el, hihetetlenül erős vagy :) minden anya az!
2015. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hétfőn szültem, vasárnap este indult ki Lengyelbe (kamionozik). Nem is jött haza, csak szerdán..
2015. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen. A második gyerekemnél 39 hetesen bementem vizsgálatra, mikor a doki közölte, hogy irány a szülőszoba.

Rögtön hívtam a férjemet, aki Bp-en dolgozott a 11. kerületben (tömegközlekedett), vele volt az irodában a 2,5 éves gyerekünk.Őt el kellett helyezni az unokatesónál, majd elmenni a holmikért, utána tudott jönni.

Addig a doki nem repesztett burkot. Végül beért, a szülésnél már velem volt. Nem haragudtam volna, ha a vajúdás alatt is együtt vagyunk, de ez volt. (Utána még szültem kettőt,ott nem volt ilyen probléma)

2015. ápr. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szerencsére ilyen téren humánus a főnöke (elég jóban vannak) mert ha hívom akkor visszafordul. Haza hozza az árut és másnap ő vagy valaki más vissza viszi.

Nincs más választásom, ha nincs ott akkor is végig kell csinálnom. :)

De nagyon rossz lenne egy darabig hogy nem ért oda.

2015. ápr. 27. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit tenni, csak reménykedni, hogy nem "rossz" pillanatban kezdesz vajúdni... Most ne parázz ezen! A legrosszabb esetben megszülöd nélküle s később lesztek együtt, szép családként, ez a fő, ha jobb is lenne máshogy... Erős vagy, mint szinte minden nő, aki szül, menni fog! S a férjed legalább lélekben tuti Veled lesz.

A legjobbakat, remélem, a legtökéletesebben alakulnak a dolgok! :)

(Nem vagyok érintett, de képes vagyok beírni "jogalap" nélkül is topikokba.)

2015. ápr. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm. És a többieknek is. Remélem hogy megvárja az apukájat :)
2015. ápr. 28. 06:44
 9/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, nyugi és nyugi.

Ne félj előre és beszéld meg a babával, hogy megvárjuk apát. Furán hangzik, de nekünk bejött :)

2015. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen elég furán hangzik. DE! A lányom nem akart kibújni és a korházban mondta az egyik anyuka hogy ő mondta a babának hogy már ideje lenne kijönni és hogy próbáljam meg én is. Hát megpróbáltam, este 5 perces fájások lettek. :)
2015. ápr. 28. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!