Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben lévő...

Első trimeszterben lévő kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok.A tünetek egyik nap vannak a másik nap nincsenek.Egy hete voltam ultrahangon a következő 2 hét múlva lesz de olyan mintha egy örökkévalóság lenne.A legszivesebben minden nap megnézném :D na jó annyiszor nem de heti egyszer minimum,hogy megnyugodjak jól van,ott van,növekszik,él és van szívhangja.Ti hogy viselitek a tüneteket és a várakozással teli időt?

2015. ápr. 29. 17:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én pár nap múlva 11 hetes vagyok, de nincsen semmi bajom. Elejétől kezdve se volt. A cigi füst se zavar a környezetemben, mindent tudok enni, reggel kávézni, kb 3szor volt rosszabb a gyomrom összesen egész eddig 1-2 percre. Olyan mintha nem is lenne semmi. Csak késne többet. Egyedül az elején sokat fájt a hasam. Menstruációs görcsök voltak, de már ez sincsen. Így csak gondolom hogy él a baba. Volt hogy el is felejtettem a terhességet és elkezdtem futni nehogy lekéssek egy járművet és akkor jutott eszembe hogy azt azért nem kéne.
2015. máj. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Gratulálok babádhoz :) Akkor lassan már mész genetikai ultrahangra.Kombinált tesztet megcsináltatod?
2015. máj. 1. 20:00
 13/16 anonim ***** válasza:
11-es válaszoló, én ugyanígy vagyok mint te. Most vagyok kb. 5 hét 6 napos, (majdnem 2 hete késik) de semmit nem érzek, jövő héten tervezem, hogy orvoshoz megyek. Nem érzem magam terhesnek és én is elfelejtem. Volt,hogy én is szaladtam és eszembe jutott,hogy ezt nem kellene. Kicsit aggódom,hogy biztosan van-e baba, mert csak nagyon minimális tüneteim vannak. Nagyon enyhe hasfájás, de az is ritkán, a mellem pl.egyáltalán nem fáj most. Viszont a tesztjeim erősek és a clearblue digitális is 2 napja 3+ jelzést írt ki, ami azt jelenti,hogy több mint 5 hetes a terhesség.Attól,hogy nincs tünet még fejlődik a baba, ugye?
2015. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Koszonom szepen :). En is gratulalok a babadhoz. Igen. Jovohetre irt az orvos genetikai ultrahangra. De szandekomban all egy kombinalt tesztet is megcsinaltatni. Biztos ami biztos 😊

Egyebkent en ha nagyon nem birtam akkor elmentem magan ultrahangra es hamarabb lathattuk. :).

13-as ne aggodj novekszik, de ez csak mindig az UH bizonyitja majd be neked Kesobb annyival lesz jobb amikor erzed hogy mozog igy mindennap figyelemmel tudod kiserni.:) Amugy meg lehetnek meg tuneteid. Atlag 6 hettol szokott lenni. Persze ez valtozo.

2015. máj. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok! Azóta a 3 nap óta nekem még egy tünet jelentkezett a napi 24 órás émelygés és hányás! Kísérleteztem több mindennel de az egyetlen hatásos módszer az állandó evészet. Addig ugyanis nincs hányingerem, de ha abbahagyom 10 percen belül olyan erővel tör rám, hogy elviselhetetlen! Szép kis hízókúra lesz ez így! De legalább biztos lehetek benne, hogy rendben van a baba!:) Remélem Nektek nincsenek ennyire extrém tüneteitek! :)
2015. máj. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Mondjuk személy szerint hálát adok hogy hányingerem nincsen és nem is volt. Borzalmas lehet. Kitartás, remélem mielőbb elmúlik.
2015. máj. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!