Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevés vagy kb alig észrevehető...

Kevés vagy kb alig észrevehető a terhességem ez baj?

Figyelt kérdés
Február 26.-án volt meg utoljára a menzeszem és rá egy hónapja pozitìvat teszteltem.Nincs reggeli rosszúlléteim csak néha émelygek.Napközbe fáradékonyabb vagyok alhasi fájás néha mintha megakarna jönni érzés de ezeken kìvül semmi más változás nincs, ez baj lehet?Most hannyadik hétbe lehetek és mikor kellene hogy látszódjon a pocimon a terhesség?Bocsánat a buta kérdésért de az első babámat várom és nagyon félek hogy bármi baj lehet. Előre is köszönöm a válaszokat.
2015. máj. 2. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de muszáj megkérdeznem: március végén teszteltél, és azóta még nem voltál orvosnál? Csak mert nem tudod, hány hetes vagy, stb.

Egyébként az utolsó menstruáció első napjától eltelt időt kell nézni, ami esetedben 9 hét és 2 nap, ennyi idős a terhességed. Hogy mikortól látszik, az változó, függ az alkatodtól, magasságodtól, egyéb adottságaidtól. Leghamarabb általában 14-15 hetesen látszik, de van, akinek csak 18-20 hetesen.

Az, hogy nem vagy rosszul, nem jelent semmit, nem mindenkinél jelentkezik ez. Viszont ha eddig nem tetted, most már menj el orvoshoz mindenképpen!!!

2015. máj. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos még nem tudtam elmenni orvoshoz mert külföldön tartózkodom és csak 1 hét múlva megyek haza magyarba.Minden vágyam az lenne már, hogy végre láthassam uh a babám meg hogy az orvos megnyugtasson hogy minden rendben a picivel.
2015. máj. 2. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem február 26-án volt utoljára menzeszem. Én most UH szerint kb. 7-8 hetes vagyok, nálam késői megtermékenyítés miatt ilyen fiatal. Nekem sincs más tünetem, az első babámnál is ilyen volt. Kinek mikor látszik az alkat kérdése, nekem akkora mintha most akarna megjönni.
2015. máj. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!