Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki többet stresszelt, aggódot...

Aki többet stresszelt, aggódott, vagy talán szorongott, lett valami baja neki vagy a babájának?

Figyelt kérdés
Nektek valami baj, vérnyomás, cukor stb..., illetve a baba milyen lett, nyugodt, vagy ő is nyugtalanabb esetleg?
2015. máj. 21. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy bizonyos emberrel volt problémám terhesen.

Csúnyán összevesztünk, kiabált velem, megrángatott.

Ha csak megláttam már feszült és ideges lettem.


A gyerek is utálja, csak meglátja és sírni , ordítani kezd. Szerintem emlékszik rá(majdnem 8 hónapos terhes voltam mikor történt)

De nem úgy sír, mint általában, ha mondjuk éhes. látszik a félelem az arcán:(

Ezen kívül is stresszes volt a terhesség vége.

Nagyon nyugtalan baba volt az elején. Mindentől megijedt.Rengeteget kellett ölben altatnom. Sétálni vele...

De szépen lassan elmúlt szerencsére.

Az illetőtől a mai napig sírva fakad, pedig mindenki másra mosolyog.

2015. máj. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A gyerek is utálja, csak meglátja és sírni , ordítani kezd. Szerintem emlékszik rá(majdnem 8 hónapos terhes voltam mikor történt) "


Ilyen butaságot azért ne írj le.

Valószínűbb, hogy amikor az illető megjelenik, rajtad érzi a feszültséget és azt veszi át.

Magzatként nem lehet senkire emlékezni, egyrészt az agy is fejletlen még a hosszútávú memória megfelelő működtetéséhez, másrészt az érzékszervek nagyon korlátozottan működnek.

2015. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon stresszes volt az egész terhességem, egyedül vállaltam..stb. Első fél évben nagyon ijedős volt, később sírós, de nem tudom, hogy attól-e. Mostanra már más, ahogy cseperedik egyre magabiztosabb, kíváncsibb, jókedélyű gyerek.
2015. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2-es válaszolónak írom:

Akkor is sír, ha én nem vagyok ott...

Lehet, hogy csak egyszerűen nem szereti?

2015. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Párommal végig veszekedtük a 9 hónapot.

Nagyon a vége felé volt az egész kapcsolat. Mindennap veszekedés, sírás, idegesség.

Kislányom most 4 hetes. Nyugodt baba. Csak nekem nincs tejem, valószínű hogy a sok idegesség miatt.

2015. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem elég stresszes volt a terhesség, majdnem végig feszült ideges voltam és jónéhány cirkusz volt anyósékkal is. Szerencsére rgy holt nyugodt kiegyensúlyozott boldog 15 hós babám van.
2015. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!