Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ideges és...

Normális, hogy ideges és türelmetlen vagyok?

Figyelt kérdés

Imádom a fiaimat,de valamiért mégis olyan türelmetlen vagyok velük pár hete.úgy érzem e miatt nem vagyok elég jó anyjuk és nem fognak annyira szeretni(4 éves és 2 éves).a terhesség miatt lehet hogy ilyen türelmetlen vagyok?Más is volt/van így?Lehet ezzel mit tenni?

köszi a válaszokat!

26+4 hetes km


2010. febr. 25. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen a terhesség teszi veled ezt a csúnya tréfát. Bár inkább az elején szokott bolond lenni az ember lánya. Legalábbis tavaly én teljesen agyament voltam. A babám sajnos elment 10. héten de addig mint egy mániákus idióta ideges, türelmetlen, agressziv, szuperérzékeny voltam. Bőgtem állandóan. Szörnyű volt.

Gyerekekkel foglalkozom ezért maximálisan megértem mennyire kínzó érzés ez neked és mennyire nehéz visszafognod magad hiszen a hormonjaid tombolnak. Hidd el a kicsikéid nem fognak megutálni. Ha nagyon messzire mész az undokkal a nagyobb lehet megkérdezi majd, mi bajod Anyu? Én sokszor azt hiszem undok vagyok és mikor megkérdezem őket, döbbenten néznek rám...

2010. febr. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok a lányaimmal. Türelmetlen, sokszor kiabálok velük, aztán bánt a dolog, de újra megtörténik. Ez van.
2010. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! én is ideges vagyok meg türelmetlen már legalább 1,5 hónapja. Nagyon sajnálom a kisfiam és rettentően szégyenlem magam a viselkedésem miatt de egyszerűen nem tudok mit tenni. Most vagyok a 39. héten, szerintemtuti az változtatott rajtam. Remélem szülés után ismét visszatér nyugis természetem. :)
2010. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!