Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26+5napos! Székrekedésem van,...

26+5napos! Székrekedésem van, és ma a házi orvosom, azt mondta a LAEVOLAC SZIRUPOT ADTA nekem! Ezt lehet használni? Babának nem okoz bajt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Babának nem okoz gondot, nekem nem használt...

Azért próbáld ki!

2010. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Milyen nem gyógyszeres hashajtót próbáltál? Én megpróbálnám a helyedben az aszalt szilvát, aztán egy nagy pohár langyos vizet mondjuk reggel, aztán jöhetne joghurt zabkorpával, az is segíthet. Glicerines kúp?
2010. febr. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erre minden reggel egy doboz joghurttal kellett kezdenem tele étkezési korpával.brrr...de hatot:)
2010. febr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én anno terhesen székrekedésre a Laxbene tabletát kaptam a dokitól. meg javasolta a Tamarin lekvárt ha jol emléxem a nevére.
2010. febr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mennyi ideig tart a hashajtó hatás?Egész nap?Vagy csak pár óra?
2010. febr. 26. 18:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A Laevolac szirupot szükség esetén újszülöttnek is lehet adni,szoval terhesen tuti beveheted.

Este vedd be és reggel lesz hatása,nem okoz hasmenést. Arra kell vigyázni,hogy hozzá tud szokni a szervezet.

2010. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is kipróbálnék pár házi szert,ha még nem tetted.Nekem a tej vált be-ez később a gyomorsav ellen is jó.Jó a szilvalekvár is langyos vízbe tégy pár kanállal.Egyébként a LAevolac szirup is jó-elég édes lötyi:-)
2010. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
valószinű lehet ha az orvosod ezt írta fel.ha valaki itt azt írná h nem lehet akkor inkább rá hallgatnál mint a dokidra?legyen már eszed.
2010. febr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!