Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Van egy 13 hónapos kisfiam akit még szoptatok, menstruációm még nem volt. Az orvosom szerint amíg szootatok nem baj ha nem jön meg.

Azonban pár napja mozgást éreztem a hasamban amit bélmozgásnak véltem. Ma már nem hagyott nyugodni így csináltam egy terhességi tesztet. Pozitív lett. Fogalmam sincs hány hetes lehetek, mert ugye menstruációm nem volt. De az hogy érzem mozogni arra utal hogy nem kis terhességről van szó. Félek hogy elvetetni már nem tudom.

A férjemnek még nem szóltam róla. Sajnos anyagi helyzetünk miatt nem engedhetünk meg magunknak egy másik babát. Férjem munkanélküli lett, szeptemberig nem is lesz fix munkája. Aztán kérdéses hogy az mennyire lesz tartós.


2015. jún. 6. 06:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha viszont óvszerrel védekeztetek, és szabályosan használtátok, akkor szinte kizárt, hogy kiszakadt. Valószínű csak bélmozgás lesz. Esetleg rendeződnek vissza a szerveid.
2015. jún. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, a bélmozgástól nem lesz pozitív a teszt!
2015. jún. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert éreztél valamit a hasadban, még nem biztos, hogy a baba volt. Ettől persze a teszt pozitív, ezen nem lehet változtatni, de egyáltalán nem biztos, hogy a babát érezted.


Sürgősen menj el orvoshoz, ő majd megmondja hanyadik hétben jársz.


Hogy mit tennék? Ha nagyon rizikós a helyzet az anyagiak miatt, és van lehetőségem, akkor nem tartanám meg.

Ha már nincs lehetőség az abortuszra, akkor meg kivárnék.. Addigra a férjednek elvileg lesz munkája, kiderül majd, hogy mennyire tartós és el tudjátok dönteni, hogy mennyire fér bele. Lehetőségeim szerint nem adnám örökbe, de ha tényleg annyira lehetetlen a helyzet és sehonnan nincs segítség, semmilyen úton módon nem tudom megoldani a helyzetet, akkor nincs más lehetőségem és örökbeadom. Viszont én annyira elképzelhetetlennek tartom, hogy örökbe adjam a gyerekemet, így hogy ha már besikerül és nem dönthetek az abortuszról, akkor minden követ megmozgatnék.

2015. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%
Mit tennék? megtartanám és elküldenmém a férjemet dolgozni! Mi az hogy csak szeptembertől lesz, az se biztos? Nekem ne mondja sneki, hogy aki akar, az nem talál munkát! Bármit! Gyárakban, arufeltöltőnek, vagy utcaseprőként, kukásmberként akár! Bármit!
2015. jún. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ezt Nektek kell tudnotok és megbeszélnetek. Ha valóban a babát érezted, esélyed sincs már abortuszra, de ezt már többen leírták előttem. Viszont kérdezhetek valamit? Írtad, hogy 6 évig működött a megszakítás nálatok. Végül azzal sikerült be 6 év után az előző baba vagy tervezett volt? Nálunk is évek óta működik, így kíváncsiságból kérdezem csak.
2015. jún. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Érdemes szülés után, míg be nem áll újra a menstruáció havonta tesztelni.
2015. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Na mi ujsag?
2015. jún. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mi újság? Voltál már dokinál?
2015. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Igen voltam :( 14 hetes terhes vagyok.
2015. jún. 15. 15:57
 20/23 anonim ***** válasza:
Es most mi lesz?
2015. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!