Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mozdul meg először úgy,...

Mikor mozdul meg először úgy, hogy érzem?

Figyelt kérdés

Egy 16 hetes kismama!

A hüvelyultrahangon nagyon virgonc volt! :-)


2007. nov. 3. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. még 1-2 hét és biztos érezni fogod!

Én is akkor éreztem meg az elsőt.

2007. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szia!hát nekem is olyan 18 hetesen kezdett el mocorogni hogy először éreztem!de van akinek később!volt egy másik kismama aki meg volt már ilyedve mert már a 22héten járt és még nem érzett semmit!de rá egy kétnapra megmoccant neki a picuri!ugyhogy minden baba más!grat a babához!:)
2007. nov. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
az elso babat varoknal a 18 .het korul,lehetnek kivetelek is!szoval ne ess ketsegbe akkor se ha kicsit varnod kell.2.babat mar a 16-15.het korul is megerzik a donto tobbseg.a lenyeg hogy az uh-n virgonc volt.
2007. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én az első babámat a 16.héten éreztem,most a másodikat a 15.héten,de ez változó,általában 16 és 20 hetes kor körül érzed meg.A lényeg,hogy az UH-n mocorog!!:) Üdv.: 15 hetes kismama
2007. nov. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ mennyire vékony a hasfalad.Nekem 4 gyerkőcöm van,az elsőt 17 hetesen éreztem,a többit már 15 hét körül.Az orvosom mondta,hogy vékony a hasfalam(jómagam is 50 kiló vagyok,voltam)azért érzem ilyen korán.De ezek még csak olyan buborékos kis érzések,konkrétan csak az 5 hónap vége felé lehet érezni.

Ne aggódj,pár hét és érezni fogod.

2007. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudom már sok válasz érkezett erre a kérdésre, de én is szeretnék válaszolni. Most járok a 19. hétben és egy hete még sajnos nem éreztem különösebben semmit. Kicsit csalódott is voltam, hogy.... én mikor érzem meg?????? És pár napja érzem, minden nap többször. Leirhatatlan ez az érzés...nagyon csodállatos érzés! Nemsoká te is érzed és élvezni fogod!!!! Sok sikert és gratula!!!!
2007. nov. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok! Én 19 hetes leszek holnap pont akkor megyek uhra és már lassan 2 hete érzem a picurim. Csak az a baj hogy apa még nem érzni mondjuk van rajtam egy kis felesleg is szerintetek mikor fogja először megérezni hogy mozog mert apa is már nagyon kiváncsi rá :) pussz mindenkinek 18plussz 6 hkm
2011. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!