Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hét alatt ikrekkel sok a...

34 hét alatt ikrekkel sok a 22 kg hízás?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 19:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem :) A súlyoddal ne foglalkozz, inkább tervezd a babaszobát, jobban jársz! Engem is állandóan ezzel kergetnek, első baba alatt megtanultam, hogy semmi értelme ezen rágódni. Lényegtelen. Szülés után helyreállsz! Törődj az igazán fontos dolgokkal! :) Gratulálok a kisbabákhoz! :)
2015. jún. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nézd, ikrekkel sem indokolt 10-12 kg-nál nagyobb hízás, de gondolom amúgy magad sem kezdted valami nagy súllyal a terhességed, vagyis vékony voltál és ilyen esetben meg amúgy nem azt nézik, hogy mennyit híztál, hanem hogy összességében hány kg vagy és lehet, hogy híztál 22 kg-ot, de ettől függetlenül simán lehet normál a testsúlyod.

De azért ettől jobban már ne nagyon hízz, valamilyen szinten figyelj a táplálkozásra, próbálj egészségesebb, kevésbé hizlaló dolgokat enni, mert az sem jó, ha valaki indokolatlanul nagy súlyt szed fel.

2015. jún. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 61 kilóval kezdtem az ikerterhességemet (160cm) és 75 kiló voltam amikor megszülettek a lányok. A lányok 3200 és 3400 grammal jöttek a világra, szóval jó husban vannak :)
2015. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen a válaszokat :)

En 67-69 kg-al kezdtem 165 cm vagyok...a lanyok a 30 heten 1600 grammosak voltak fejenként. Mivel már otthon vagyok es meleg van nem eszek annyit inkább csak hempergek az agyban :) állítólag csak kicsit karra hatra meg a fejem kerekedett ki, de a hasam az ami eleg nagy :)

2015. jún. 15. 20:06
 5/11 anonim ***** válasza:

Én 54kg voltam amikor terhes lettem, és 31kg-ot szedtem fel 9hónap alatt 1gyerekkel:) teljesen egészséges voltam, és a babám is az lett!

Ma 6hónapos, és az alakom is a règi:)

Szóval szerintem ne idegeskedj ezen! A lényeg hogy egészsègesek legyetek mind2en! Boldog baba váràst!!

2015. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig 10 kg plusszom van ugy, hogy 13 hete fekszek szigoruan, tehat csak eszek es nem mozgok.


Ez a 22 kicsit soknak tunik nekem.


31 hkm

2015. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is sok egy kicsit, de ha a doki nem szól érte, akkor nagy gond nem lehet. Majd lemegy, ha megszülettek a kicsik.
2015. jún. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy ikerterhesség kb 3-r kiló exrta súlyt jelent. Ha egy normál terhességnél 12 kiló a normál hízás, könnyű kimatekozni, hogy a 22 kicsit több ennél. A kérdés csak az, hogy okoz e nálad valamilyen problémát ez a többlet súly!? Ha nem akkor nyugi van ne nyitogasd a hűtőt 10 percenként és élvezd a maradék pár hetet!! Ha gond van, akkor vissza kell venni a kajából egyébként meg ez van. Igazából nem is értem a sok vacakolást ezzel. Ha nincs gond a súly miatt akkor hagyni kell a fenébe..úgyis a kismamának kell utána elfogadnia a tükörképét...
2015. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Leírva elég soknak tűnik,de úgy látszik ilyen alkat vagy.
2015. jún. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Igen, sok. A normál terhességi hízás, mint tudjuk max. 12kg. Ikreknél természetesen lehet több, na de nem duplája..

Attól mert két baba van, nem kell kétszer annyit enni és kétszer annyit hízni!!


Egy szülésznő

2015. jún. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!