Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha vizesedem, de nem magas a...

Ha vizesedem, de nem magas a vernyimasim, akkor ugye nincs baj? Annyi remhirt olvasok itt es mivel elkezdtem vizesedni aggodom.

Figyelt kérdés
2010. márc. 1. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs gond, megszülsz és elmúlik. Kerüld a sós ételeket, attól picit javulhat, de legalábbis nem romlik tovább...

Jó szülést majd!

2010. márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A vizesedés normális, a szülés közeledtével a szervezet elkezdi visszatartani a vizet, ezért vizesedsz. Ha nem magas a vérnyomásod, akkor nincs gond. Ha nagyon aggódsz, kérd meg a védőnődet, hogy nézze meg a fehérjét a vizeletedben. Jó babavárást, és könnyű szülést!

ҝ

2010. márc. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, csak tenyleg annyit remisztgetik itt a kismamakat, hogy tixemiasak, hogy mar félek. Penteken megyek dokihoz is meg gedonohoz is, akkor ugyis neznek vizeletet, addig meg nezegetem a vernyomasom
2010. márc. 1. 10:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor se ijedj meg, ha kicsit magasabb a vérnyomásod, az enyém a vége felé 130/80 körül volt, és a doki szerint az is normális (alapban 120/70). Ha tartósan 140 fölött van, az jelezHET bajt, de nem minden esetben! Ne hallgass a rémísztgetőkre:)

ҝ

2010. márc. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Toxémia...

Első terhességemnél volt,vizesedtem a 25. héttől,polcolásra nem javult,a vérnyomásom is elkezdett menni felfelé.Doki mondta,hogy 150/100-nál be kell feküdni,ez el is jött a 35.héten,ráadásul gyogyszerrel nem tudták lejebb vinni. A 36. héten megjelent a fehérje is,vittek is a műtőbe...213/135-ös vérnyomással.

Kislányom 2400gr,10/10 Apgar. Már 4 éves,egészséges.

Nem rémisztésnek írtam,de figyelj oda,ha lehet mérd otthon a vérnyomásodat.


Szép babavárást,jo egészséget!

2010. márc. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!