Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányós kismamik. Mit tegyek?

Picsusz kérdése:

Hányós kismamik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok.A terhesség elején csak hányingerem volt,most vagy 3 hete már hányok is.Bármit ehetek,mindentől.Már a töredékét eszem mint eddig,mégis napi 1x.minimum hánynom kell.Mit tegyek,hogy jobb legyen?Már gyömbér colát is iszogattam,attól se jobb.Meg sokáig fog ez az állapot tartani?

2015. jún. 18. 12:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És napi 1-2 cola nem árt,ugye?Nem kávézok már.Azt ittam 1-2x,mintha jobb lett volna,de olvastam a gyömbérről,és áttértem arra.
2015. jún. 19. 11:00
 12/16 anonim ***** válasza:

Én 11 és fél hetes vagyok.Kb 6 hete hányok émelygek hányingerem van fáj a hasam a gyomrom stb. Én is kipróbáltam mindent de nem találtam megoldást. Esetleg a cola, attól mintha jobb lenne, de nem sokat. Nem árt egyébként ha egy pohárkával meg iszol.

Amit próbáltam, hátha neked bejön:

-Reggel nem kiugrani az ágyból, hanem kicsit fekszel még, esetleg még fekve kis sós keksz vagy éppen háztartási.

-Felkelsz, és amíg nem hánysz addig nem eszel semmit, csak hányás után.(bocsi)

-Gyomorfájdalomra passz, gyomorsavra Rennie szopogatós tabletta, de ez sem mindig használt.

-MagneB6 vitamin, a doktor azt mondta ha nagyon nem marad meg semmi lehet néha Daedalon tabletta, ezt párszor vettem be amikor már nagyon a halálomon voltam.

-Mikor még dolgozhattam akkor elterelődött a figyelmem, a munkahelyen nem hánytam

-Ha van olyan amit megkívánsz csak azt edd(persze azt is sokszor kihánytam)

-Kukát a párom viszi le, meg sokáig ő mosogatott mert nem birtam elviselni

-Főzni sem tudtam sokáig, menüt rendeltem, hétvégén meg anyukám, anyósom főzött.

-Savanyú ízek jöttek be sokszor, jégkrém azt soha nem hánytam ki, savanyú gyümölcslevest se.

-Szénsavmentes italokat szabad(jó tudom a kóla szénsavas de belefér egy kevés)

-Hidegen idd az italokat

-Az a baj hogy az üres gyomor miatt is hánytam, meg attól is ha ettem arany közép út,

-Keveset többször enni.

Hát kb ennyi. kitartás, én is nehezen bírom.

2015. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát nem egészséges, az tuti, DE néha 1 hideg pohár, aprókat kortyolgatva biztos nem okoz bajt.

Koffein, cukor, színezék, vaníliaaroma, ízfokozó meg pár vacak. Na az a pár vacak még egy margarinban is megvan, koffein juthat a szervezetedbe bizonyos mennyiségig, cukrot meg nem hiszem el, hogy nem visz be senki a szervezetébe terhesen.

Szénsavast viszont ne igyál, ha refluxod van.

2015. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es vagyok. Nekem most ajánlotta az ismerősöm, hogy próbálkozzak homeopátiás bogyókkal kifejezetten terhességi rosszullétekre. Ismerősöm esküszik rá. Egy próbát lehet megér.


[link]


[link]



Egyébként meg a rosszullét jó jel :) Azt írják egészséges terhességet jelent kevesebb vetélési kockázattal! :)


Kitartást mindenkinek!

2015. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Csajok.Hogy lehet,hogy az első 12 hétbe csak hányingerem volt,most meg,hogy hányok.Pont fordítva kellene lenni,nem?Azt hittem megúszom a hányást ha az elején nem jelentkezett.
2015. jún. 19. 15:55
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát figyelj szerintem ez mindenkinél más időpontban és máshogy jön elő, sajna nem tudunk mit tenni.... :(
2015. jún. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!