Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38+4 hetes kismama vagyok,3100...

38+4 hetes kismama vagyok,3100-as méhszáj értékkel. Sok van még a szülésig?

Figyelt kérdés
A méretei alapján nagy a kisfiam. A 36.héten a doki 3 kilónak becsülte. A pocakom is hatalmas. Fájásaim nincsenek, de tényleg semmi. Se jósló, se derék, se csípő fájdalom. Nem is érzem magam terhesnek. Kérdeztem az orvosom hogy mit tegyek hogy táguljak, azt mondta sétáljak. 3 naponta kb 4-5-6 kilómétert is sétálok, ami egyébként nagyon jól is esik. De még így is maradt az érték. Jövőhéten szombaton be kell feküdnöm, ha addig nem indul be a szülés. A kérdésem az lenne hogy hogyan tudnék tágulni, mit csináljak? Vagy ha egyszer csak elfolyna a vizem, lehetséges lenne hogy azonnal táguljak? Ne szóljatok le, első terhességem. :)
2015. jún. 18. 22:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, én is kíváncsi vagyok mikorra lesz baba:-)
2015. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hetfon reggel 8-kor kell befekudnom ha addig nem indul be magatol :) Irni fogok mindenkeppen!! :))
2015. jún. 25. 07:08
 13/16 anonim ***** válasza:
Izgi, de jó már neked:-)))
2015. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Hétfőn reggel 8-kor kell befeküdnöm.. Azóta sincs fájásom, mondjuk a ctg mást mutat. A orvosom szerint ilyen értékekkel lassan szülni szoktak :) nagyon remélem hogy nem kell megindítani, hanem hétvégén kibújik magától :D
2015. jún. 26. 10:24
 15/16 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, köszi hogy privátban is megosztottad velem, sajnos véletlenül kitöröltem a válaszodat, félre nyomtam.Gratulálok a picihez, és sok boldogságot és egészséget nektek:-)
2015. júl. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
ÓÓÓ semmi baj, tudod megígértem h írok :)) Köszönjük szépen!!! <3
2015. júl. 15. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!