Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van ebben az évben...

Miért van ebben az évben ennyi terhes anyuka?

Figyelt kérdés

Én is kisbabát várok, a nővérem is. A kolléganőm is, a szomszéd is, sőt még a boltos lánya is.

De amikor utaztam a buszon, vagy 3 várandós anyukát láttam.

Mi van most? Ez a tavaszi zsongás utáni felelősség vállalás? Döbbenet. :)

Aki szintén terhes ebben az évben kommenteljen.:)



2015. jún. 21. 18:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm...:) SZia! Én is pont ugy látom mint te... Mindenki terhes, és nagyon sok iker terhesség van. Ugy látszik sokszor volt áramszünet:))) Mi nagyon sokat vártunk a babára, és én akkor is észrevettem a kismamákat, söt talán akkor még jobban is mint most... Pont ezért merem azt mondani hogy tényleg több terhes nő van mint tavaly tavalyelött volt.


Mi már a finishbe vagyunk (nagy bánatomra, mert én is imádok terhes lenni:))) nagyon fog hiányozni a pocak:S ) 36 hétet töltöttük, és fiút várunk. Most mosom az utolsó adag kisruhákat, és textileket, várjuk a babakocsinkat, fertőtlenitem a héten a cumisüvegeket, mellszivót..stb, és pakolom be a bőröndöt:)

Készülünk nagyon várjuk, de nagyon fog hiányozni ez a 9 hónap. :(


Ugyhogy használd/ használjátok ki mert nagyon gyorsan elrepül!


Boldog babavárást Mindenkinek:)

2015. jún. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nem jött meg 8 napja és van egy halvány pozim :)

Kb 5 hetes vagyok és boldog :)))))))))))

2015. jún. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hat igen. Nincs is szebb dolog mikor tudod hogy a te pocidban van az eleted kincse te fogod megszulni :) mindig is imadtam bamulni a terhes pocikat a babakat de megjobban imadom hogy most az en pocimat bamuljak es hmarosan az en kislanyomat fogjak dicserni :) olyan turelmetlen vagyok mar . Annyi van meg oktoberig. 23hkm
2015. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Én ma voltam védőnőnél, ebben az évben én vagyok eddig a 39. kismama/aki ez évben esett teherbe/ egy 8000 fős városban. A védőnő szerint a tavalyihoz, ami rekorder év volt ebből a szempontból, közel duplája a mostaninak. Egyébként több nő fogan meg decemberben, mint az év bármely szakában, tehát az a feltevés sem igaz,hogy tavasszal bezsongnak, mivel ponthogy karácsonykor zsongnak! Szerintem tényleg csak számodra tűnik többnek! Azt meg hozzá se kell tennem, hogy az én kis 8 ezres varoskámban milyen elkepesztoen kevés 39 kismama, holott már az év felénél járunk. Év végére is legjobb esetben 100 fővel növekszik csak a népesség, miközben 3x ennyien halnak meg!
2015. jún. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
És mégis tulnepesedik a föld....
2015. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Én 20 hetes vagyok és kisfiam lesz.
2015. jún. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Szia ! Én 27 hetes vagyok, és a genetikai ultrahangon kislányt mondtak, most szerdán megyünk 4D-s UH-ra juhuuj már alig várom :)))
2015. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Sok sikert! Szurkolok, és szorítok nektek hogy minden a legnagyobb rendben legyen a picurkával :) :3
2015. jún. 22. 17:29
 19/22 anonim ***** válasza:
Szia. Szinten kismama 30 hetes:) a szomszédom is a kozmetikus is es 2 volt osztálytársam is várandós. Hihetetlen most mennyi kismama van. Ja es mind fiú :D bele értve az enyém is :)
2015. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, két kolléganőm is, a két házzal arrébb lakó hölgy is:)

Csak azért figyelsz fel rá ennyire, mert Te is terhes vagy.

2015. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!