Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen láta a nögyögyászom...

Alföldi Krisztina kérdése:

6 hetesen láta a nögyögyászom az embriot a szivmüködödést mega szikholyagot most ma amávkorházba mentem mert egy kicsit véreztem de csak a w. papiron látszott" ott meg nem látak semit csak egy üres pete zsákot . Akkor elvieleg elvetéltam azt mondták?

Figyelt kérdés
de kérdezték hogy biztos látták az embriot hollnap meek egy másik dokihoz lehet a gép volt rosz vagy csak egy szerüen téleg vetéltem vagy az elsö orvos nem is látott volna semmit ??

2015. jún. 21. 21:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A missed ab azt jelenti,hogy elmaradt vetélés. Ez azt jelenti, hogy az embrió volt, de elhalt, és valószínűleg műteni kell. Tudom miről beszélek, engem kellett. Szerintem keress egy normális orvost.
2015. jún. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!