Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem ártok a babámnak...

Ugye nem ártok a babámnak avval ha minden nap eszem édességet?

Figyelt kérdés
Sajnos az édeset kívánom napjába többször bírok édeset enni.ma pl:reggel csokis müzlit ebéd után banános puding vacsira megint csak a csokis müzli.ez nem sok egy nap?1 tábla csokit is simán megeszek egyedül
2015. jún. 23. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én minden nap ette édességet a terhességem alatt,szinte csak azt kívántam volna,persze igyekeztem vissza fogni magam.Féltem is a cukorterheléstől,hogy mi van ha baj van,és azért kívánom ennyire,de kiderült,hogy nem hogy magas hanem kifejezetten alacsony volt a cukrom,a dokik szerint azért is kívánta a szervezetem az édeset,meg hogy ne essen le a vércukrom.
2015. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A banán is magas cukortartalmú, szóval mint egy csoki :)

Én is nagyon kívántam az édességet terhesen, mondjuk előtte is szerettem, végül a cukorterhelésem nem lett jó.... így le kellett mondanom róla.

az egyik válaszoló vagyok, csak ezt kihagytam

2015. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók mindent leírtak, ami lényeges. Sajnos a nagyfokú vércukorszint ingadozás nem tesz jót neked a terhesség idején. A másik probléma, hogy rettenetesen sok kiló fog így feljönni, és +25-30 kilóval sok a szövődmény a terhesség végére, plusz nehezebb a regenerálódás szülés után. Arról nem beszélve, hogy utána vagyonokba kerül új ruhatárat beszerezni...
2015. jún. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én az elején nem kívántam, utána volt egy pár hét amikor nagyon is, aztán igyekeztem visszafogni magam de igazából addig volt rossz, amíg nem jött be a cseresznye és a dinnye. :D És szerintem van az a mennyiség, ami után nem kívánja az ember annyira a csokit.

Amúgy én személy szerint eszek édeset is, csak nem annyit amennyit meg tudnék enni. Majdnem minden nap egy kisebb azért lecsuszik. (Nekem jó lett a terheléses de nagyon féltem tőle.)

2015. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!