Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen jelentek meg a...

Hány hetesen jelentek meg a striáitok és hol? Voltak előjelei? Mit éreztetek? (fizikailag, lelkileg)

Figyelt kérdés

2015. jún. 25. 08:16
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

20-22.hét körül vettem észre a mellemen alul. Túl sokat nem foglalkoztam vele, aztán nemrég sikerült hazalátogatni a családhoz, és a fürdőszobában olyan tükör van, hogy kb. látom magam a hasamig. Fizikailag semmit nem éreztem. Lelkileg? Percekig álltam a tükör előtt, és nem akartam elhinni, hogy ennyi csík van ott, de igazából nem viselt meg, csak furcsa volt így látni a testem :) ... Azóta felül is megjelent 1-2. A hasamon (még) nem látszik semmi pedig hatalmas, számítok rá, hogy ott is lesz, mivel a combomon is van már régóta, pedig ott nem mentem át ilyen hirtelen változásokon, mint most.


24hkm

2015. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
37 hetesen. Sem fizikailag, sem lelkileg nem éreztem semmit. Kb. 8-10 hónap alatt annyira elhalványult, hogy csak bizonyos fényviszonyok között látható. Egészen sok lett egyébként, pedig a 38. héten már meg is szültem.
2015. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A 39. heten mar azt hittem megusztam. Az esti kremezesnel még semmi nem volt,reggel felkeltem es a fel hasamat nagy lilas bordos csikok takartak:( elotte napokig nagyon viszketett a hasam,ezert napi 3x kentem,ugy tunik hiab
2015. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, megúsztam, egyetlen csíkom sem lett, sem kötényhasam, juhhhéé!! :)


(a kérdést még terhesen írtam ki)

2015. aug. 9. 22:38
 15/21 anonim ***** válasza:
Gratula :) de pont ez jut eszedbe baba mellett :)?
2015. aug. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Visszanéztem a korábban feltett kérdéseimet és úgy jutott eszembe.


Meg aztán miért ne érdekelhetné egy nőt a testén történt változások, főleg egy ilyen nagy behatás után, mint a terhesség és a szülés?

2015. aug. 10. 09:53
 17/21 anonim ***** válasza:
természetes érdekelhet, csak nem gondoltam volna, hogy szülés után az elsők közé tartozik
2015. aug. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Naná, hogy az elsők közé tartozik a baba és az én testi-lelki állapotom!
2015. aug. 10. 16:46
 19/21 anonim ***** válasza:
hát ja. be kell osztani a figyelmet.
2015. aug. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Hát én meg kifejezetten örülök, hogy megosztottad velünk mi lett a vége. Sokan példát vehetnének rólad. Mindig az van hogy kiírják kétségbeesve a kérdést és habzsolják a válaszokat, de már arra lusták, hogy megírják ők mit tapasztaltak. Amúgy nekem striás lett a hasam. Sokat sírok miatta. A szülés? Megosztanád velem tapasztalataidat? Fájdalom?
2015. aug. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!