Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázástól késhet a menstruác...

Felfázástól késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az előző hónapban 9 napot késett a menstruációm,ami nem jellemző rám.Kilenc nap után megjött,megnyugodtam.Az azzal járó idegességben megfogadtam,hogy ezentúl mindig védekezni fogok.Ez így is történt (a barátommal nemi életet élünk).Viszont ebben a hónapban megint késik a menstruációm már 12 napot.Viszont már két hete meg vagyok fázva,és lassan egy hete antibiotikumot szedek.(Biseptol) Az orvos szerint nagyon felfáztam...Ettől késhet a menzeszem? (A Terhességet kizártnak tekintem,mivel megszoktuk nézni az óvszert,hogy van-e benne ondó,és mindig volt eddig).

Ha lehet,olyanok írjanak választ,akik konyítanak ehhez valamit,vagy esetleg tapasztaltak már valami hasonlót.

Előre is köszönöm 16/L



2015. júl. 14. 21:28
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

9. azért nem csinálok tesztet,mert voltam orvosnál,vittem friss (reggeli) vizeletmintát + volt vérvétel ami kimutatta a magas gyulladást a vérben,és a vizeletben egyaránt. :)

10.Köszönöm a választ,higgye el kérem,ha az előző válaszadó is ilyen normális módon kommunikált volna,egy rossz szó nem jött volna ki a számon. :)

Olyan kérdésem lenne Önhoz,ha vettek vizelet és vérmintát tőlem egyaránt,abból kimutatható lett volna az is,hogy terhes vagyok.Az orvos maga,és laboratóriumilag is kilett vizsgálva a vizelet!

Előre is köszönöm.

2015. júl. 14. 22:03
 12/23 anonim ***** válasza:

"Szedtem már énis antibiotikumot felfázásra...

"


Ezen a kommentemen rágtál be. Na mond, mi nem tetszik rajta királylány?


Egyébként az utolsó kérdésedre is tudok választ adni. Ha az orvos nem nézte direktbe a HCG nevű hormont a vizeletedben és a véredben, akkor nem mutatja ki a terhességet. Előre is bocsi, ha ismét megbántottalak valamivel. Beülök a sarokba, ígérem.

2015. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Az nem tetszett,hogy ezzel nem írtál választ a kérdésemre :) és egyébként,féltételezem,hogy nézte..Mivel mondtam neki,hogy késik a menzeszem,és mondtam neki előző hónapban is.Aztán áprilisi hónapban,egész hónapban beteg voltam,és ez kihatott a májusi illetve a júniusi egészségi állapotomra (Kihólyagosodott a szám,lázas voltam,fájt a torkom,le volt gyengülve az immunrendszerem.illetve náthás is voltam) A doki azt mondta,nem volt régen az az április,és ez kihatással van erre.Aztán behozta a nővér a vizeletem,azt mondta így fogalmazott "ebben az ég világon nincs semmi" Aztán másnap reggel mondta,hogy menjek el reggel,vigyek vizeletet és vesznek vért.Elküldte laborba,és csak ott állapították meg,hogy tulajdonképpen mi bajom van.Ebből következtettem.Aztán írt két doboz antibiotikumot amit szerintem...(ez az én személyes véleményem) magas mennyiségben kell szednem (12 óránként 1 és háromnegyed tabletta 46kghoz.)
2015. júl. 14. 22:19
 14/23 anonim ***** válasza:
Bogaram :) A kérdésed az volt, hogy felfázástól illetve antibogyótól késhet-e a vérzésed. Én úgy hiszem mindkettőre válaszoltam. Igaz? :)
2015. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kérlek engem ne becézgess :)

Ha ön a szülésznő,akkor annyit mondanék,hogy már feltettem egy újabb kérdést :)

Ha a háromgyermekes anyuka,akkor pedig azzal,hogy Ön is kapott már antibiotikumot felfázásra,ezzel csak egy információt közölt,amit senki nem kérdezett.Legközelebb figyeljen a kérdésre.

2015. júl. 14. 23:17
 16/23 anonim ***** válasza:

Az hogy vettek vér és vizeletmintát, nem jelent semmit. Akkor mutatja ki a teszt, ha külön HCG szintet kér az orvos, ez csak terhesség esetén van jelen a szervezetedben. Most az a kérdés, hogy a doki mire gyanakodott? Elképzelhető, hogy nem kért HCG szintet.. :(

Nem kaptál egy leletet a laboreredményeidről?


A szülésznő

2015. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

9-es vagyok

igy van ha külön nem kért hcg szintet akkor nem nézték. Szerintem vegyél egy tesztet a saját megnyugtatásodra. Nem vesztesz vele semmit. A dokinak mondtad hogy késik? Mert ha igen akkor azért illett vol a neki ezt is megnézetni szerintem.

2015. júl. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ha második hónapban is ennyit késik, akkor lehet hosszabb lett a ciklusod. 16 éves vagy, ilyenkor nem mindig áll még be. Eleinte nekem 21 napra jött meg, aztán 33-34 napos volt a ciklusom, majd visszaállt 28-29-re. Akkor már vagy 8-10 éve volt menzeszem. De ilyen korban igen, akár ki is maradhat.

Gyulladás és antibiotikum is közrejátszhat néhány embernél, nem mindenki érzékeny rá.

2015. júl. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Te meg inkább ne beszélj a butaságról,mert van három gyereked,mégsem viselkedsz különbül,mint egy 16 éves kislány.Már abba hagyhatnád a az oltogatást te kis tűzoltó.Remélem,a gyermekeid jobban megneveled,mint téged annó a szüleid.

2015. júl. 15. 10:45
 20/23 A kérdező kommentje:
9-es :) mondtam neki,hogy késik..Az előző-és a mostani hónapban is!!!
2015. júl. 15. 10:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!