Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felfázástól késhet a menstruác...

Felfázástól késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az előző hónapban 9 napot késett a menstruációm,ami nem jellemző rám.Kilenc nap után megjött,megnyugodtam.Az azzal járó idegességben megfogadtam,hogy ezentúl mindig védekezni fogok.Ez így is történt (a barátommal nemi életet élünk).Viszont ebben a hónapban megint késik a menstruációm már 12 napot.Viszont már két hete meg vagyok fázva,és lassan egy hete antibiotikumot szedek.(Biseptol) Az orvos szerint nagyon felfáztam...Ettől késhet a menzeszem? (A Terhességet kizártnak tekintem,mivel megszoktuk nézni az óvszert,hogy van-e benne ondó,és mindig volt eddig).

Ha lehet,olyanok írjanak választ,akik konyítanak ehhez valamit,vagy esetleg tapasztaltak már valami hasonlót.

Előre is köszönöm 16/L



2015. júl. 14. 21:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ekkora barmot... :D
2015. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

43% os te inkább tényleg ülj a sarokba csak azért jársz fel, hogy kiéld magad a kisebbeken? Gondolom te az a fajta vagy, aki mindjárt ugrik, ha vki 1x nem húz kotont, most ez nem talált, kerestél mást. .. Off

kérdező, inkább valoszinusetem, hogy :

-még nem állt be a ciklusod

-felfazastol igenis borulhat egy normál ciklus is!

Én olyat ismerek, akinek szűnni nem akaró vérzése volt egy durva holyaggyulladaskor.

A terhességet nyilván nem lehet kizárni, mivel élsz nemi életet, de mivel tudatosan vedekezel, ennek kicsi az esélye. Egyébként miért szexelsz, ha beteg vagy? Nekem is volt felfazasom, és egyáltalán nem sikerült a behatolás, irgalmatlanul fájt. Várd meg a labort, és addig tégy az orvos utasítása szerint mindent!

2015. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Utolsó-a labor már megjött,magas gyulladás a vizeletben,és a vérben is egyaránt.Nekem a fájdalmak 5-6 nap után megszűntek,ma már csak ebből a gyakori vizelés maradt meg,de ezt annak határolom be,hogy rengeteg folyadékot tömköd belém anyukám,hogy ez is gyorsítsa a gyógyulásom.Egyébként,nekem régebben is volt már ilyen felfázásom,akkor két nap után maguktól elmúltak a tünetek,akkor nem is fordultam ezzel orvoshoz.
2015. júl. 15. 12:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!