Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Kétségbe estem.

Mit tegyek? Kétségbe estem.

Figyelt kérdés
Hónapokon át próbálkoztunk,de nem jött össze. Teljesen rá voltam feszülve. Talán gond lehetett azzal is hogy nem tudtam feldolgozni a vetélésem ami egy éve történt és már középidős terhesség volt. Most viszont a múlt hónapban teljesen feladtam a dolgot és elkezdtem mással foglalkozni. Már nem olvastam minden nap a babás fórumokat és szüléstörténeteket. Most úgy néz ki 6 hetes terhes vagyok,de mivel nem sokat voltunk együtt időhiány és fáradtság miatt ezért nem is gondoltam rá. Volt születésnapi bulija a páromnak 3 napja és ott elég rendesen ittam én is. Szóval jól éreztük magunkat,egy-két szál cigit is elszívtam. Ma reggel teszteltem,mert már 13.napja nem jött meg. Attól Félek beteg a babám emiatt. :( nagyon félek!

2015. júl. 15. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs összeköttetésben veled, úgyhogy nyugi.
2015. júl. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, kb 6 hetes kortól jut csak el sok dolog az embrióhoz, ha 13 napja késik akkor elvileg csak holnap töltöd a 6 hetet így nincs semmi baj. Nem tudtad, egy alkalomtól nem lesz amúgy sem semmi baja. Piára gondolok, de az az 1-2 szál cigi sem okoz gondod csak már ne gyújts rá azért. :) Gratulálok amúgy! :)
2015. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi rosszat nem tettél, még utoljára kibuliztad magad babázás előtt :) Nem ártottál neki! :) Gratulálok! :)
2015. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Semmi baja nem lesz a gyereknek.Ne legyél már ilyen tudatlan.
2015. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Először is gratulálok! Másodszor pedig ne aggódj, ennyitől nem lesz semmi baj. Ez tuti!
2015. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri félrelépés miatt még semmi baja nem lesz a babának. Túlaggódod. Az ivást és a cigit abbahagyod, és gyönyörű kisbabád fog születni.

A depit is elengedhetnéd, mert ha a terhességet végig-aggodalmaskodod, kárt okozol a babának.

Légy boldog kismama! És örülj ennek a babának.

2015. júl. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Duenna ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi probléma, de ha ennyire nyugtalan és ideges vagy, azt megérzi a baba, és ő is nyugtalan és ideges lesz tőled. Legyél nyugodt, örülj a babádnak, és akkor a baba is örülni fog, hogy nem egy ideges családba fog leszületni.
2015. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megnyugodtam! :) esetleg még annyi,hogy nem tudtok egy jó orvost pesten aki megbízható?
2015. júl. 15. 11:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg :) Van aki végig dohányozza a terhességét,mégsem beteg a babája, 1-2 szál cigi miatt nem fog elmenni és nem lesz betegecske :)

Gratulálok, biztosan jó anyuka leszel!! :)

Boldog babavárást!

2015. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!