Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki Pajzsmirigy alulműködé...

Van aki Pajzsmirigy alulműködés gyógyszeres kezelésének elkezdését követően esett teherbe? Mennyi ideig tartó sikertelen próbálkozást követően, gyógyszerszedés elkezdése után mennyi idővel? Milyen és mennyi gyógyszert adott az orvos?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 10:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A 28 hetes vagyok, és nem, nem orvos. :) :)

Egy hét alatt érződhet már simán, hogy nem vagy olyan fáradékony! Én is hamar éreztem, hogy használt. A zsibbadás is lehet mellékhatás, nekem is néha zsibbad az egyik kezem, mostanság is...

Az étvágy is változhat, persze, de nyugi, így nem fognak rajtunk annyira a kilók, mint amikor szegény pm-nek magától kellett szenvednie. :)

Várom a fejleményeket! ;)

Üdv.

2010. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!