Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés feltétlen érinti...

A vizesedés feltétlen érinti a bokát, a sípcsont körüli részt?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy az ujjaim fel vannak dagadva és a cipőbe is alig megy bele a lábam, de csak ezeken a helyeken vizesedek. Ez vajon baj? Lehet toxémia? (magas vérnyomásom nincs, tegnap mérték utoljára)

37+5 kismama


2010. márc. 5. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy toxemia, akkor ahogy irtad magas vernyomas, magas protein a vizeletbe, a doki szolt volna. Nekem is vizesedik a kezem eszmeletlenul folyamatoan el van zsibbadva egesz nap, alig virok fogni, a bokam is de az nem annyira gaz. Igy az utolso hetkeben normalis, ne aggodj! 36 hetes
2010. márc. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, ebben a korban normális, és kezelhető is, csak kevesen tudják.

Gyógymasszőr

2010. márc. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem durván be volt dagadva a bokám, járni is alig tudtam, pontosabban bokám sme volt, csak két nagy puffancs. elkezdtem tornáztatni a lábaim reggelente, és totál lelohadtak, és szinte alig van egy-egy kis duzzadtságom estére, napközben meg semmi. pedig nem nagy dolgot csinálok, reggel felkelés után oldalt fekve mindkét lábammal 20-20 lábemelés előrefeszített lábfejjel. nekem bevált, és nem megterhelő. csak nem szabad abbahagyni mikor javulsz, minden reggel csinálni kell, mielőtt kikelsz az ágyból.
2010. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!