Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem kívánt terhesség, mi a...

Nem kívánt terhesség, mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
A kapcsolat még fél éve sem tart. Védekezés mellett terhes. Nem szeretné megtartani a nő a gyereket. Ezt el is mondja a férfinak, aki mint kiderült eléggé abortuszellenes, és azt mondta ha elveteti vége lesz a kapcsolatnak, és lelkiismeretfordulást okoz a nőnek. A nő szereti a párját, de a gyereket nem akarja. A férfi jól keres de a nő most kezdett dolgozni. Mi ilyenkor a jó döntés ha csak az apa szeretné a gyereket?
2015. júl. 19. 16:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Vagy előre meg lehet állapodni (akár írásban is, a jog lehetőséget biztosít rá), hogy ha szétmennek, akkor apukához kerül a gyerek, ha már nem szopik.
2015. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Nincs kőbe vésve, hogy neki kell otthon maradni. Maradhat a férfi is.


Én itt komoly okot nem látok, csak annyit, hogy nem kényelmes megtartania a nőnek a gyereket, mert ő még lazulni akar. De akkor miért nem lehet előre, normálisan védekezni? Hagyjuk a bakikat, meg kamukat, ha ennyire rosszak lennének a fogamzásgátló eszközök, akkor nem lehetnének forgalomban. Itt hetente van egy kiszakadt gumi. Ennél a "csirkebél" és tartósabb volt régen.

2015. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

11!

A gyerekről pont nem lehet előre megllpodni, a jog épp nem engedi az ilyet.

2015. júl. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
21%
Hát én is otthagynám az ilyen nőt... Nekem nem kell ilyen önző ember.
2015. júl. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
Abban mi az önzés utolso, hogy egy ilyen rövid kapcsolatba, munkakezdoen, segelyre nem vállal valaki gyereket? Mi a garancia rá, hogy a kapcsolatuk kitart? Semmi.
2015. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Dönteni könnyű. A következményekkel való együttélés a nehéz.
2015. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

15-ös, az az önzés benne, hogy nem a munka miatt, meg a segély és egyebek miatt nem akarja, hanem a szórakozás, az utazgatás és a kettesben lét miatt. Egyébként a bakikra találták fel az esemény utáni tablettát, nem?

Nekem is van "túl korán jött" gyerekem, de már el nem tudnám képzelni az életet nélküle, pedig még csak 5 éves. Nekem ő a legjobb "véletlenem", nagyon örülök, hogy így döntöttem. Nem lettem volna képes megölni a gyerekemet, nincs az a szórakozás, vagy utazás, ami ennél többet ér!

Megkérdezhetem hány éves az anyuka és hány az apuka?


Egy új hozzászóló.

2016. márc. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy mi lett a sorsa a gyereknek és a kapcsolatnak???
2016. márc. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!