Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a leghülyébb dolog,...

Mi volt a leghülyébb dolog, amit kérdeztek tőletek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Jöhet vicces, kiakasztó, bármi, amin meglepődtetek, kiakadtatok, vagy csak felhúztátok rajta a szemöldökötöket, és a válasz is érdekelne, amit mondtatok.

2015. júl. 22. 14:38
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Jó tudni, mire számíthatok:D 6-os, az durva, jó lenne, ha ilyen helyzetekben az embernek rögtön eszébe jutna valami hasonló jellegű megjegyzés az illetőre...


4-es, az ilyen mikor/hogyan kérdésre, én a ,,pontos időre és pózra vagy kíváncsi?" választ készítettem be.Aztán persze lehet, hogy annyira ledöbbennék, hogy hirtelen nem jutna eszembe semmi:D


3-as, sosem lehet tudni, édesapám egyszer megkérdezte még jó 8 éve az egyik volt általános iskolás tanáromtól, hogy hanyadik hónapban van, amire csak egy csúnya nézést kapott válaszul, meg is fagyott a levegő, mivel a nő nem volt terhes:D


10-es, talán azt, hogy ,,nem, szándékos", esetleg, hogy ,,persze, kiszurkáltam a gumit":D

2015. júl. 22. 15:37
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
"Ugye kislány lesz?". És mikor mondom hogy nem, fiú akkor meg vannak lepodve. Én nem tudom milyen a fiús meg lányos pocak azt meg végképp nem értem, hogy tudnak az emberek ennyire hinni a has formájában..
2015. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

3X. héten egy ismerős (akinek a párom kb. egy héttel korábban újságolta a hírt) megkérdezte, hogy babát vártok? Csípőből közöltem, hogy nem, dinnyét loptunk. Egy bevásárló központban álltunk, a zöldség-gyümölcs részlegen.

Egy nem közvetlen munkatárssal összefutottunk a munkahelyemen, megkérdezte, hogy "A tiéd?", a válaszom: nem, loptam útközben.

Elképesztő szituációkba tud keveredni az ember.... :)

2015. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

37 hetesen megkérdezte az unokaöcsém 18 évesen,hogy hogyan tudunk szexelni ilyen nagy hassal. A férjem is pocakosabb.

Következő:

Nem rúgdossa-e közbe a páromat a baba.

Elpirultal nem tudtam,hogy sírjak-e vagy nevessek és a válaszom a következő volt:

Ezt nem veled fogom megbeszélni

Elég szabad szájú,ha más kérdezte volna tuti leoltom.

2015. júl. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Hát lányok, én szeretek a hülye kérdésekre hülye választ adni (pl. ,,Ezért vett el?" ,,Naná, hogy ezért, megfogtam magamnak!"), és hasonlók, ha már egyszer valaki hülyét kérdez, hadd akasszam már ki én is:D


Emiatt tartok az ilyen kérdésektől, mert nem mindenkinek van humorérzéke.

2015. júl. 22. 16:01
 16/32 anonim ***** válasza:
80%

Boltos nő: Tudjátok már a nemét? Fiù? Lány?

-Lány.

-Lány?? Lehet kisfiù lesz. Ha megszületik még meglepődhettek...


-...és örültetek amikor megtudtátok?

-(gondolatban csak) nem! Azóta is minden nap sírógörcsöt kapunk, csak azért nem vetettem el, mert szeretünk depressziósan élni!

2015. júl. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
86%

Off

A "terveztétek?" miért gàz, azon kìvül hogy személyes?


Mi nem terveztük az elsőt, ha valaki megkérdezte, nem csinàltunk belőle ügyet, elmondtuk, hogy nem épp akkorra. Nem érzem ezt cikinek.

2015. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

Én mindhárom gyerekemnél felírtam a legdurvábbakat/legviccesebbeket, hogy ne felejtsem majd el. Íme a legjobbak:

- A másodikat vártuk, egy távolabbi ismerős meglátott, és felkiáltott, hogy te már megint terhes vagy? (6 év korkülönbség van a nagy meg a középső között)


- És mit csináltok, ha ez is fiú lesz? ( kidobjuk vazze, mi mást)


- 3. terhességnél megkérdezte egy kolléganőm, hogy nem félek-e a szüléstől...


- Szintén a 3.-nál. De hát már van fiatok is, lányotok is, miért akartatok mégegyet?


Férjem munkatársa kérdezte férjemet, úgy hogy én is ott voltam, hogy biztos- e benne, hogy tőle van a gyerek! Viccesnek gondolta, hát nem volt az...

2015. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Az ártatlan, naiv, nem belegondoló kérdések szerintem még elmennek, de az ilyen burkolt véleményt tartalmazók, hogy ,,már megint terhes vagy?", meg ,,minek még egy?" az a közöd, mint eszed kategória. Remélem a jómodoromból azért megmarad valamennyi, mert mi is több gyereket tervezünk.
2015. júl. 22. 16:40
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom 12 hetes UH utáni bejelentéskor... "megtartjátok?" Mire a válaszunk a férjemmel másfél év várakozás után egy "persze, hogy meg" volt annyit válaszolt, hogy még ne éljem bele magam mert még elvetélhetek. Szuper család...😄
2015. júl. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!