Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt a leghülyébb dolog,...

Mi volt a leghülyébb dolog, amit kérdeztek tőletek a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Jöhet vicces, kiakasztó, bármi, amin meglepődtetek, kiakadtatok, vagy csak felhúztátok rajta a szemöldökötöket, és a válasz is érdekelne, amit mondtatok.

2015. júl. 22. 14:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
81%

Terhesen annyira nem kaptam vészes kérdéseket, persze az alapok megvoltak: Terveztétek? Nem, csak becsúszott. Hogyhogy? Nem védekeztetek? Pff.


Viszont pár hete mentem mosdóba, hosszú kendőben rámkötve a három hónaposom. Mosdóban persze 8-10 emberes sor. Bejön egy csaj és ordítva kérdezi: "Hogy fogsz így pisilni magadon a gyerekkel?"

2015. júl. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%

En nem ertem, hog sokan miert akadnak fent a 'babat vartok' kerdesen. Az ember ha meglat egy terhes ismerost, akkor csodalkozasaban es oromeben persze, hogy ez jon ki a szajan eloszor.


Megis mit lehetne mondani, amivel kifejezi, hogy latja, hogy a masik babat var?

2015. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb. olyan mint mikor meglàtsz valakit vizesen, és megkérdezed: esik?


Vagy a szép időnk van.


Vahogy konstatàlni kell a màsik félnek, hogy van ott valami, ami nem szokvànyos. Egyébként honnan kellene indìtani a beszélgetést? Egyből a "mi lesz a neve" cìművel?

2015. júl. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

#23 Igen, pont erre gondoltam. :)


Csodalom, hogy senki nemirta meg a terhesseg vegi ''egyben vagy meg'' kerdest, mert ezen is szoktam hoborogni a kismamak.

Nekem meg kifejezetten jol esik, amikor erdeklodnek. :)

2015. júl. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
szoktak*
2015. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
14%
Nekem nem terhesen volt,hanem már a babával!1 éves kora körül volt a fiúnk és ugye a nagy "bölcs" öregek!Tél volt és konkrétan csak a szeme látszott ki a gyerkőcnek!Sapka,sál,overál,pléd + a babakocsin védőhuzat.Kérdezték tőlem,hogy nem fog- e megfázni!?Most 2,5 éves a fiúnk és nem olyan rég elmentünk a boltba gyalog és kapott 1 gombóc fagyit!Na ná,hogy amikor jövünk hazafelé az öregek akkor mennek templomba.Mondják,hogy jaj nehogy megfájduljon a torkod attól a fagyitól----->1 gombócot,és 37° volt!Még az elsőnél nem mondtam semmit,amikor az utcába egy másik mama is mondta ezt,mondtam neki,hogy ügyes volt útközben ezért kapta meg amúgy is meleg van!Komolyan mondom nem értem az embereket,akik ilyeneket mondanak meg kérdeznek.Szerintük mi rosszat akarunk a gyerekeinknek?Akit a világon a legjobban szeretünk?Bar igy visszagondolva mondhattam volna,hogy igen mandulagyulladást akarok neki,hogy tömni kelljen mindenféle gyógyszerrel meg nyűgös legyen,meg 40°-os láza legyen!Hát komolyan mondom vannak emberek....
2015. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%
2 hetes babámat jött megnézni a 30 éves barátnőm.a baba akkor épp hasra fektetve aludt.erre a csaj megkérdezte ,hogy kitől leste el ezt az alvó pozíciót?nem értette ,mikor azt mondtam ,ő még úgy alszik ahogy én lerakom...
2015. júl. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
26%

Mindenórás terhesen mentem ügyet intézni, és a hivatalnok pasi megkérdezte, hogy "csak nem kisbabát vár?". csak azért nem mondtam, hogy "nem, csak lenyeltem egy dinnyét egészben", mert február volt!

Második terhességemnék kérdezték páran, hogy terveztük-e.

:-D Csak mert negyven éves vagyok...

Hááát nem, minden vágyam egy egyke gyerek volt, és különben is, így fél lábbal a sírban tényleg nem akartunk tesót a lányunknak.

2015. júl. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
55%

Ultrahang után nagymamám:

- és mi lesz? Fiú/lány?

- kisfiú!!!

- na nem baj, hátha a következő lány...


Na mondom, ez igen...

2015. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
26%
Bementem a munkahelyemre amikor megtudtam hogy jön a harmadik baba.A koleganőknek mondtam hogy ne mostanában várjanak vissza dolgozni mert megint terhes vagyok(17 hónap van a középső és a kicsi között)Pont a nagy gratulációk közepette jött be az egyik és amikor felfogta miről van szó csak annyit kérdezett:és nem lehetett már mit csinálni(elvetetni)?oké hogy nem tervezett gyerek de szerintem ez bunkóság!És a nem tervezett nekem nem egyenlő a nem vártttal
2015. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!