Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aprilis 8. Án volt a utolso...

Petra2009 kérdése:

Aprilis 8. Án volt a utolso menzeszem verzes szerint ma vagyok 15 hetes de a baba 16 hetes most vagy nagy a baba vagy hamarabb estem teherbe? Kicsit nem ertem hogy van ez szamitva .

Figyelt kérdés
2015. júl. 23. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
A baba 15 hetes de kb 12 hetes korig fejlődnek hasonlóan, utána van amelyik kisebb, ban amelyik nagyobb. Ahogy nem is egyforma babák születnek. Pici különbségek vannak, az UH gépek sem mérnek túl pontosan de ha minden uh-n nagyobbnak fogják mérni a babát esélyes, hogy nagy baba lesz.
2015. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindkét lehetőség reális, lehet kicsit nagyobb a babád, lehet, hogy egy héttel előbb fogant, sőt, az sem kizárt, hogy picit pontatlanul mérték. Amíg az előző vizsgálathoz képest arányosan fejlődik, addig sosem kell izgulni.
2015. júl. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A kisfiam a 33 hetes uh-n a méretei alapján 36 hetesnek felelt meg, ettől függetlenül nem 3 héttel korábban lettem terhes, csupán átlagon felüli súllyal született meg a kisfiam.

Amúgy meg 12 hetes korig fejlődnek egyformán a babák, onnantól fogva egyéni fejlődés van és az, hogy kisebbnek vagy nagyobbnak mérik az átlagostól, az simán lehet köszönhető az egyéni fejlődési ütemnek és semmi köze a tényleges fogantatáshoz vagy, hogy bármi gond lenne.

2015. júl. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!