Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kreatív anyukák, kismamák!...

Kreatív anyukák, kismamák! Ötleteket várok!?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva lesz az esküvőnk és ott szeretnénk bejelenteni mindenkinek, hogy milyen nemű lesz a babánk. (Azon a héten mennénk el, hogy megtudjuk mi is) Valami szuper ötletet várok, hogy tegyük ezt meg. :) Előre is köszönöm! :)

2015. júl. 29. 12:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Kedves #1 és #4 válaszoló! Köszönöm szépen. Kreatív ötleteket vártam volna, örülök, hogy mindig van itt a gyakorin legalább egy olyan ember akinek mindig be kell szólnia!!! És nem a konkrét kérdésre válaszol. Nem gondoljátok, hogy másnak olyan dolog fontos amit ti le..tok? Nem gondoltok arra, hogy esetleg valaki küzd egy kis életért??!? Vagy, hogy hányat veszített el eddig?!?! És hogy ez másokra milyen hatással van? És milyen fontos nekik is?! De mind egy is.... :) Itt is meg lehet lassan szokni ezt... :) De köszönöm.


És köszönöm a többi válaszolónak is! Őszintén! :) Jó ötletek! Egyébként 17 hetesen megyünk :)

2015. júl. 29. 13:14
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre nekem is a tortában a krém színe jutott eszembe, de nem tudom, hogy ahhoz elég idő áll-e majd rendelkezésre, ezt gondolom előre le kell egyeztetni a cukrászdával. Én inkább valamilyen díszt tennék a nászpár mellé, amiből kiderül, hogy kisfiú, vagy kislány, ahol egy korábbi válaszoló írta.


De Kérdező, azért készüljetek fel arra a lehetőségre is, hogy takarni fogja magát, és esetleg nem derül még ki, a tortás krémes verziót én ezért sem javaslom:) A másik meg, mi van, ha téved az orvos?

2015. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Én kérdeztem hogy mikor mentek. 17 hetesen már elég szépen látható (egy jobb gépen) mi 14 hetesen voltunk és a kisfiam zacsija szépen látszott :p (sorry)
2015. júl. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Esküvői köszönőajándéknak is lehet ilyen színe. Lehet kapni színes cukorkás drazsékat, ezt pici dobozkába tehetitek, ha megvan a szín, és akkor nyithatná ki mindenki, amikor be akarjátok jelenteni a jó hírt.
2015. júl. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok..két ötletet is írtam...meg a véleményemet...sorry de ez egy fórum. Véleménycserére való.
2015. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!