Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 évesen gyermeket vállalni?...

Agleh kérdése:

39 évesen gyermeket vállalni? Úgy tűnik terhes vagyok. Van már egy 3,5 éve kislányom. Sokáig próbálkoztunk a második babánál de feladtuk. És most úgy tűnik összejött.

Figyelt kérdés
Ezt akartam, de most megijedtem, rengeteg érzés kavarog bennem és inkább félek, nem vagyok túl idős hozzá (kockázatok ebben a korban), fel tudom nevelni majd mindkettőt?Úgy érzem felelőtlen voltam, és attól félek ha ennyi sok kétség van bennem nem lesz egészséges a picur.

2015. aug. 9. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 vagyok, én is úgy érzek, mint te. De a legjobb, amit adhatsz neki, az egy testvér. Erre gondolj. Én egyke vagyok, korán meghaltak a szüleim, és velük halt a gyerekkorom és a gyökereim is (a férj,gyerekek, unokatesók nem pótolják azt, aki felnevelt és akivel együtt nőttét fel!) Szóval én eleve akartam második gyereket, hogy ne maradjon gyökerek nélkül majd az imádott kislányom, mert az nagyon-nagyon rossz (és főleg az rossz, hogy ezt nem érti meg senki, csak aki átélte).
2015. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Én most töltöttema 38-at, a harmadik babát várom. (még csak 5 hetes)

Hasonlóan mint Te, én is aggódom h minden rendben legyen, elsősorban a Down miatt vagyok ideges... a lányom 7, a fiam 4 éves.

Emellett nagyon örülök Neki!! :)

2015. aug. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!