Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt mindenki csak a placebo...

Itt mindenki csak a placebo miatt szed terhesvitamint, magzatvédőt stb-t?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 21:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%

Anno megkérdeztem az orvosomat, hogy mit gondol a terhesvitaminról. Mondta, hogy ha változatosan és egészségesen táplálkozom, akkor csak folsavat szedjek, az az egyetlen, amit táplálkozással nem tudok ilyenkor elegendő mennyiségben bevinni.

Ha bármi másra szükség lenne még, az a hatmillió vérvételből ki fog derülni és akkor felír célzottan arra tablettát.


Minden vérvétel eredményem tökéletes volt, pedig vitaminokat, ásványi anyagokat is néztek.

Vasat is szülés után szedtem, mert ellocsoltam egy csomó vért, transzfúzióval elp.csöltek így nem kaptam, a hemoglobinom meg 60 körül kószált.

2015. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
46%

Tömi? Nem marékszámra kell szedni. :-)

Egyébként igen, valószínűleg mindenki a hit miatt szedi, és senki nem gondolja komolyan, hogy bármi valóság alapja lenne a vitaminok, ásványi anyagok, nyomelemek fontosságának, ezt csak unatkozó, magukat tudósnak, orvosnak tartó kóklerek találták ki, mint Czeizel Endre és mások, akik nem tudtak mást kitalálni, hát elkezdtek a vitaminokról írni, hátha lesz olyan hülye, aki elhiszi...

Mondom mindezt úgy, hogy én nem szedtem kimondottan terhesvitamint, de vitamint igen.

2015. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Az megvan, kérdező, hogy csak addig van placebo-hatás, amíg nem tudják róla, hogy placebo? Látom nincs.

Szerinted, ha tisztában van valaki azzal, hogy valami placebo, akkor beveszi, mert azt hiszi, hogy hat? Semmi értelme a kérdésednek, komolyan.

2015. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Én csak érdeklődtem.
2015. aug. 11. 22:30
 15/23 anonim ***** válasza:
72%

Ez a kérdés nem kicsit ízléstelen Dr. Czeizel Endre (aki az életét szentelte annak, hogy megértsék az emberek az optimális családtervezés és a terhesség alatti vitaminpótlás fontosságát) halálának másnapján...


Ha úgy gondolod, hogy a terhesvitamin csak "placebo", akkor fogalmad sincs, hogy miről alkotsz véleményt!

2015. aug. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
12- es mélyen szégyelld el magad!!!!!
2015. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%
Miert szegyellje? Amiert neked nem megy a szovegertes? Ironia, ha mond ez neked valamit!
2015. aug. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
Azért szégyellje mert a 2 napja halott Czeizel Endre nevét ilyen módon a szájára veszi!De neked biztosan jobban megy a szövegértés!
2015. aug. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
13%

Hány napja kell halottnak lennie, hogy a munkásságát lehessen esetleg kritizálni? Nem a személyét, hanem a szakmai részt.

Tényleg érdekel, hogy ilyen esetben mi a kötelező gyászidő, amit illik kivárni szakmai szempontból.

2015. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
96%
18-as, te nagyon hülye vagy :D Gyakorold az értő olvasást, hátha legközelebb nem égeted le magad ennyire.
2015. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!