Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Itt mindenki csak a placebo...

Itt mindenki csak a placebo miatt szed terhesvitamint, magzatvédőt stb-t?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 21:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

"Anno megkérdeztem az orvosomat, hogy mit gondol a terhesvitaminról. Mondta, hogy ha változatosan és egészségesen táplálkozom, akkor csak folsavat szedjek, az az egyetlen, amit táplálkozással nem tudok ilyenkor elegendő mennyiségben bevinni. "


érdekes, nekem meg azt mondták, terhesen lehetetlen csupán étkezéssel pótolni a megfelelő vitaminszintet...

2015. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondták, hogy nem lehet.
2015. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
0%

Nekem is azt mondta a dokim, hogy messze nem lenne ekkora hangsúlya a terhesvitaminoknak, ha nem lenne bennük ennyi pénz... Sőt, azt is ki merte jelenteni, hogy azóta lényegesen megnőtt a babák átlagos születési súlya, amióta ezek ekkora szerepet kaptak.

Alapból nem hiszek az asztalon készített vackokban, inkább próbálok rengeteg zöldséget, gyümölcsöt, egyebeket enni.

A 3. babámat várom, összesen nem vettem be 10 szemet ezekből a vitaminokból.

2015. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!