Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A magzatvíz mintavétel eredmén...

A magzatvíz mintavétel eredménye ha rossz mennyi időn belül hívják fel a kismamát a Sote 1 klinikáról?

Figyelt kérdés
Nekem a múlthét szerdán vették le de nagyon ideges vagyok. :( Légyszi aki tudja mondja meg mert ezt nem igazán közölték velem csak azt hogy egy hónap múlva mennyek az eredményért. Előre is köszönöm.
2010. márc. 9. 08:43
1 2
 11/14 dettus válasza:
Sziasztok! Én kérdezni szeretnék.Én most junius 13-án voltam másodszor magzatvíz mintavételen.Akkor azt mondták hogy majd 2 hét múlva telefonáljak hogy kész van -e az eredmény és majd akkor megmondják hogy mikor menjünk fel.Én azt szeretném tudni hogy mikor meg lett az eredmény és esetleg baj lenne akkor ők telefonáltak volna nekem hogy minél előbb menjünk fel.Ja a Sote 1 klinikán voltam.Ja az eredmény már készen van csütörtökön telefonáltam.Nagyon félek hogy nem lesz jó az eredmény.
2012. jún. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia,engem 2008-ban 2 hét múlva a levételtől pontosan hivtak telefonon,szám nélkül,szombat reggel 8-kor,hogy beteg a baba,beszéljek a családommal,és hétfőn reggel 8-ra legyek a genetikán.Ha baj van,hivnak maguktól.
2012. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,Irjál majd Dettus feltétlen mi lett az eredmény...
2012. júl. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
?
2012. aug. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!