Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő anyukák! Milyen magzatv...

Leendő anyukák! Milyen magzatvédő vitamint szedtek? Ki javasolta nektek? Orvod? Védőnő? Utána olvastatok és magatoktól döntöttetek mellette?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 14:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
35%

Mi még csak próbálkozós hónapokba vagyunk, elkezdtem elevitet erre meg már most nem bírom, tök mérges vagyok a kidobott pénzért.

Úgyhogy míg nem fogan meg a kicsi én Dr. Theiss multivitamint szedek amibe sok az A és az E vitamin ami segíti a méhnyálkahártya vastagodását, illetve mellé szedek Das Gesunde Plus (dm-es) folsavat 400-asat.

Aztán ha sikerül végre akkor majd dokit megkérdezem hogy ez elég -e vagy külön szedjek e kismama vitamint, mivel nekem az elevit is vastúltengést okozott.

2015. aug. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
Én a Hipp Natalt kezdtem el szedni, folyékony, nem kell küzködni a lenyelésével, gyümi alapú és hányingert sem okozott soha. És semmivel sem volt drágább, mint bármelyik terhes vitamin. Sőt én szoptatás alatt is inni fogom.
2015. aug. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
58%

Semilyet.

Sok zöldség-gyümölcs.

Makkegészséges babám született.

2015. aug. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
58%

Ja, és végig jó volt a vérerdményem.

Utolsó vagyok.

2015. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
54%
Az orvosom ajánlására Pharmaton Matruelle-t szedtem végig a terhesség alatt, majd utána még kb. 10 hónapig. Mikor már csak reggel-este szopott a gyerkőc, abbahagytam.
2015. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Femibiont orvosom ajánlására. És mert mindig volt hozzá valamilyen ajándék. Amikor a lányomat vártam akkor tommee tippee cumisüveg, előke stb.

Jelenleg meg fisher price rágóka.

13 hkm

2015. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%
Orvosi javaslatra Femibiont, aztán középidőben azt mondta, lehet váltani (húzós az ára) bármelyikre. Én a Gravidára váltottam, de folyamatosan hánytam tőle, ezért visszatértem a Femibionra.
2015. aug. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%

Azért vagyok lepontozva, mert nem szedtem terhesvitamint?

Szerintem nem én vagyok az egyedüli.

Egy kérdést tegyetek fel magatoknak "kedves" lepontozók. Miért van pl. hányingeretek tőle? Mert olyan egészséges?

Lehet lepontozni megint. De ennyi örömöd legyen az életben.

2015. aug. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
54%
Én is le lettem pedig ugyanazt szedem mint ők csak vas nélkül :D
2015. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 B.H.Orsi válasza:
54%
5-6. Héttől Femibion 800- ast, minden másnap. Természetesen az orvos javaslatára, annyit fűzött hozzá, hogy ez nem fokozza a hányingert, illetve nem okoz panaszt. 12 héttől pedig napi 2x magnéziumot. 17hkm
2015. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!