Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Leendő anyukák! Milyen magzatv...

Leendő anyukák! Milyen magzatvédő vitamint szedtek? Ki javasolta nektek? Orvod? Védőnő? Utána olvastatok és magatoktól döntöttetek mellette?

Figyelt kérdés
2015. aug. 14. 14:08
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%

18-as!

"Egy kérdést tegyetek fel magatoknak "kedves" lepontozók. Miért van pl. hányingeretek tőle? Mert olyan egészséges?

Lehet lepontozni megint."

Te meg miből gondolod, hogy az pontozott le, akinek hányingere van tőle, pl. én, mert én írtam? Nekem amúgy csak a Gravidától volt, és a kutyát nem érdekli, hogy személy szerint te nem szedsz, vagy szedsz, vagy bármit csinálsz. Tehát én nem pontoztalak le. Hadd döntsem már el akkor én is, hogy mit szedek, ha szerinted ez annyira sértő. Én a kérdésre válaszoltam, nem te érdekelsz, elhiheted. :)

"De ennyi örömöd legyen az életben." Neked. Gratulálok, jó babavárást neked is.

2015. aug. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
semmilyet
2015. okt. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!