Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dorka névről vélemények?...

Dorka névről vélemények? Adnátok születendő lányotoknak?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 08:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem adnám, mert nekem becenév. Dóra és lehet Dorkanak nevezni
2015. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Sok helyen olvasom hogy becenév, nem tudom, nekem nem ezt a hatást kelti.Szerintem önálló névként is megállja a helyét.Meg hogy felnőtt névként nem jó, hát akkor elég sok mai névre lehetne ezt mondani.Én felnőtt nőt is el tudok így képzelni:-)Első, gratula a babához, és könnyű szülést:-)A saját nevem nem adnám....Még gondolkodunk, de olyan nehéz szép, jó lány nevet találni...
2015. aug. 23. 11:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adjátok, ha ez tetszik. Teljesen viselhető, normális név. Ilyen erővel a Lili, Liza, Fanni is becenév. Én nem adnám, mert nekem annyira nem tetszik. A Dóránál és Dorottyánál viszont sokkal jobban. A Dorina nem tetszik egyébként?
2015. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Teodora?

Nekem ha lanyom lesz Teodora lesz, es azt lehet Dorkanak becezni.

2015. aug. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aranyos, de nekem inkább becenév. Adjatok Dórát, Dorinát vagy Dorottyát és becézzétek Dorkának! :)
2015. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az apját és a családját és a te családod is kérdezd ki a név választással kapcsolatban. A vezetéknévtől is sok függ, hogy hogyan hangzik, mennyire magas vagy mélyek a magánhangzók.Amennyiben mélyek a magánhangzók, akkor nem javasolom a Dorka nevet.Akkor lehetne Elvira, Gabriella, Titanilla stb. De inkább magyar névet kéne neki adni.
2015. aug. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Én nem adnám a gyerekemnek de csak azért mert engem is Dorkának hívnak , szerintem szép név én szeretem persze minden ember megkérdezi hogy csak beceznek e Dorkának vagy ez a keresztnevem de én szeretem a nevemet , én nem örülnék ha dóra vagy dorottya lennék nekem azok a nevek nem tetszenek :)) :D
2015. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!