Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Barna darabos folyást...

SOS! Barna darabos folyást láttam a papíron, munkából hazaérve, a teszteim pozitívak,4 hét + 1 napos terhes lehetek, ha vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha ez vetélés vagy annak előkészülete, még azonnali orvos segítene??
2015. aug. 27. 23:46
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál. Élből hülyének nézett, én egyáltalán miért csinálok teszteket, meg addig el sem kéne terhességgyanúval menni orvoshoz, amíg 2 menstruáció ki nem marad.

Szerinte semmi értelme egyébként sem a tesztelésnek semmikor, mert csak becsapnak mindenkit. Lehet az hormonzavartól, ugyanakkor eszében sem volt vizsgálatokra küldeni, ha ez lenne a helyzet.

Kenetet azért vett, csinált hüvelyi ultrahangot és nem látott semmit, tehát szerinte biztos nem vagyok terhes. Ugyanakkor pár mondattal előtte azt mondta, ha az is lennék, akkor se látna semmit.

A tüneteimre is csak annyit mondott, hogy nem számít.

Én elhiszem, hogy nem vagyok terhes, hisz éppen 5 hetes lennék, ha az lennék, az meg nyilván látszana, de szerintem az nem normális dolog, hogy 5 nappal vérzés óta még mindig van bennem hcg, meg egy csomó tünet, és nem néz utána, mégis akkor hormonzavar vagy mi okozza? Petefészekcisztát nem látott, és az előző próbálkozós hónapjaimban sosem teszteltem pozikat...

Szóval úgy döntöttem, várok 2 hetet, ha a tüneten fennállnak, elmegyek másik orvoshoz, vizsgáljon ki normálisan.

2015. szept. 2. 09:04
 42/47 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább még ma menj másik orvoshoz.
2015. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 A kérdező kommentje:
Hát mára már nem hiszem, hogy bejutok magánrendelésre. Férjem is azt mondta, ne várjak.
2015. szept. 2. 11:49
 44/47 anonim ***** válasza:

Élből hülyének nézett, én egyáltalán miért csinálok teszteket, meg addig el sem kéne terhességgyanúval menni orvoshoz, amíg 2 menstruáció ki nem marad


Ez a legnagyobb marhaság, amit hallottam.

2015. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Épp arra gondoltam ezt hallva, akkor gyakorlatilag aki progeszteron pótlás nélkül elvetél 5-6 hetesen, sosem válhatna anyukává, hisz 8-9 hétig az ő logikája alapján nem is menne orvoshoz. Sőt, mivel "hülyeség tesztelni", azt sem tudná, hogy terhes volt...

Ennek az orvosnak szerintem még sosem volt teherbeesési gondokkal küzdő betege, ha mégis, az örökre baba nélkül maradt, ha nem váltott nőgyógyászt.

2015. szept. 2. 12:09
 46/47 anonim ***** válasza:
Pont ìgy jàrtam tegnap,csak annyi különbséggel,hogy én kontroll uhra mentem,pont előző vetélés miatt. Hülyének nézett az orvos ( nem az enyém volt bennt mert ügyelt 3 napig) és közölte kérjek uh időpontot... De a kontroll??? Ja ha múlt héten rendben volt akkor minek?... Ha nem hisztizek és anyàzok nem kapok màra az orvosomhoz időpontot. Durva. De ha ez hiànyzik megyek én a betegjogi képviselőhöz is,aztàn nézhet a kivizsgàlàs miatt. Csak nehogy azt mondjam hogy még pénzt is kért az uhért de nem adtam ìgy nem csinàlta meg a kontrollt... De ez kell hogy ellàssanak???
2015. szept. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Amúgy milyen placentát beszélhetett a doki? Akkor mondott csak úgy magának ilyesmit, mikor azt a fém tágítós vackot kiszedte belőlem és készült berakni a hüvelyi uh cuccot. Csak persze én sík ideg voltam, szóval nem is kérdeztem rá.

Gondolom, nem a méhlepény, de van valami hangzásra hasonló dolog?

2015. szept. 2. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!