Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! Barna darabos folyást...

SOS! Barna darabos folyást láttam a papíron, munkából hazaérve, a teszteim pozitívak,4 hét + 1 napos terhes lehetek, ha vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ha ez vetélés vagy annak előkészülete, még azonnali orvos segítene??
2015. aug. 27. 23:46
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2015. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 A kérdező kommentje:

Voltak görcseim, nem hosszan, de elég intenzíven, még a derekam is zsibbadt hátul. A vérzés közepes mennyiségű.

Sírtam még párszor a nap folyamán, ég a szemem, a hőm felment, tüzel az egész testem, elég ramatyulvbagxok, de mostanra lenyugodtam.

Csak azt nem tudom, ha jövő hónapban is megtermékenyülne a petesejtem, kiírna-e a doki táppénzre, hátha ágynyugalommal és elevit+palástfű kombóval valahogy megmaradna a terhesség.

2015. aug. 28. 20:02
 23/47 A kérdező kommentje:

*ramatyul vagyok


Remekül félregépeltem, mert a Komment küldése gomb kitakarta ezt a két szót.

2015. aug. 28. 20:03
 24/47 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél elment a baba a 8. héten, megállt a szívdobogása, 4 nap múlva műtöttek, de már a műtét előtti este elkezdtem sűrűn és élénkpirosan vérezni.


Másodiknál 4 hetesen , mielőtt meg kellett volna jönnie barnáztam, addigra már 4 napja pozitívak voltak a tesztek. Azonnal rohantam dokihoz, hogy adjon utrot, de azt mondta amíg nincs petezsák nem ad. Szedetett velem 3x1 No-Spat, 3x1 Rutascorbint, 3x1 magnéziumot, és sokat feküdtem. 4-5 nap múlva nem barnáztam már, következő héten volt petezsák, kaptam utrogestant, most 26 hetes vagyok.

2015. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ohh, most látom, hogy közben rendesen vérzel is. Sajnálom. :(
2015. aug. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Kövi pozinàl sem érdemes 4. hetesen dokihoz menni, de c vitamint magnéziumot tényleg érdemes szedni,ahogy az elevitet is szedheted tovàbb. Hidd el ennek oka volt, a következő sikerül 😉 Nekem az első 12 hetesen ment el, azóta màr van egy kisfiam és jön a tesó is,minden probléma nélkül. Neked is sikerül!!!
2015. aug. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Igen, láttam, hogy többen is írjátok a magnéziumot. Az elevit plus dobozán az áll, 100 mg-t tartalmaz, akkor kell-e még pluszban is szednem és mennyit?

C vitamint a barátcserje és az elevit is tartalmaz, de azt nyers zöldségek formájában is bőven juttatok be.


Köszönöm a kedves szavaitokat! Férjem is egy tündér volt velem, tudom, neki is fáj, de hosszasan vigasztalt, optimista a jövőre nézve.

2015. aug. 28. 20:30
 28/47 anonim ***** válasza:

Én vagyok az "okos" aki írta, hogy vegyen be magnéziumot, és pihenjen, ne menjen dolgozni, hanem doki! Egy kuva szóval sem mondtam, hogy felírhatnak valamilyen tapadást segítő gyógyszert! Minek írtam volna? Nem vagyok orvos! Viszont volt már vetélésem, és tudom mit mondot akkor az orvosom! A kérdező sem más mint én, neki is pont ezt mondta volna a doki.


Kérdező! Nagyon sajnálom, hogy így alakult! De ne add fel! Nekem 2 éve volt egy terhességem, igaz azt igazolta orvos, volt szívhang meg minden, de aztán az sajnos megszünt, missed ab lett. Majd tavaly januárban elkezdtük tervezni az újabb babát, és 7 hónapig nem jött össze. Most itt alszik mellettem a kicsi. Ne add fel! Bizom benne, hogy neked is összejön majd, de ilyen rövid idő még nem ad okot a csüggedésre! Ne búsulj! Tudom milyen nehéz, de biztos fogsz még kacagni a babáddal!

2015. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
Akkor te bölcs mindentudò. Légy oly kedves àruld màr el mit mondott neked az orvos akkor? Mert szerintem annyit,hogy vagy megmarad vagy nem és ennyi. Ezért felesleges, a vitaminokat meg úgyis szedte a kérdező,ahogy mindenki ha teherbeesik. Ennyit lehet tenni. És még annyi kérdésem lenne,hogy àruld màr el ki vitatkozott a fogantatàs napjàn,illetve kik??? Lévén csak én vàlaszoltam a kérdezőnek. És leìrtam,hogy korai hogy kimutassa a teszt, de ha tényleg akkor volt,akkor meg a terhessége nagyon korai. Szóval felhìvnàm a figyelmed az értelmező olvasàsra.
2015. aug. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:

Amúgy ágyban voltam majdnem egész nap pénteken, mivel amúgy is pihenőnapos voltam. Magnézium csak elevit formájában volt itthon, azt bevettem, max reggel rohanhattam volna el pluszért, bár addigra szerintem mindegy volt. Jövő hónapban lesz itthon, szedem is előre.



Szerintetek szerdán fog még valamit látni a nőgyógyász ebből, hogy mi volt ez pontosan, kémiai terhesség, méhen kívüli, vagy akármi? Sajnos előbb oda sem jutok el, mert mától keddig dolgozom minden délelőtt.

2015. aug. 29. 02:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!