Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes terhes anyukák,...

37-38 hetes terhes anyukák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Én 18.-ra vagyok kiírva, de az utóbbi napokban hasogat a derekam, a hasam néha menzeszszerűen fájdogál és az egész pocak lejjebb van. Szerintem max 15-ig megszülök.

(második baba, kisfiú lesz)


2015. szept. 2. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

25-re vagyok kiírva, második gyerek, megint kisfiú lesz :)

A derekam 3 napja nonstop fáj, alig bírok felállni, aludni... az oldalam zsibbad alvás közben.

Nem vettem észre, hogy a hasam lejjebb lenne, néha keményedik de ennyi.

Tegnap voltam a dokimnál aki szerint a méhszáj még szuper állapotú :D

Pénteken megyek NST-re.

2015. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én 17-re vagyok kiirva. Első baba, és kicsit be vagyok tojva, nem is a szülestöl, hanem h biztos tudni fogom-e h mikor kell elindulni. A derekam nekem is egyre többször fáj, meg mensi szerü görcseim is vannak, ill. néha a szemeremcsontom fáj, h alig birok labra allni.
2015. szept. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én 9-re vagyok kiírva, és az általad felsoroltak nálam is megvannak, de ezen kívül semmi extra. Pedig reméltem, hogy hamarabb kibújik a kisasszony, de ehelyett inkább darabokra szed belülről. :) :) Nektek a legjobbakat és könnyű szülést!
2015. szept. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

2-es!


Én detto így voltam első kisfiam születése előtt. Jajj tudni fogom-e mikor kell indulni, tudni fogom-e hogy ez AZ a fájás. Anyukám nevetett rajtam.

Az első fél órában nem voltam benne biztos, hogy ezek fájások, mert gyomorrontás szerű érzésem volt, mentem is a wc-re. Eltelt fél óra és tudtam, hogy ez AZ lesz :)

Utána már mértük is a fájásokat.


Első fiam 2 óra alatt lett meg - kórházba kerüléstől. Otthon 3 órát "vajúdtam". Mindenkinek ilyen első szülést kívánok!

Én azt hiszem ezt kicsit fejben (is) dől el. Nem szabad félni tőle, fog fájni, de MINDENÉRT kárpótól. És nem később, azonnal. AMint kint van és rád teszik. Onnantól semmi nem számít :)


Első voltam!

2015. szept. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én 22.-re vagyok kiírva..sokszor úgy érzem hogy lépek egyet vagy megmozdulok akkor kicsúszik :) kb minden csontom fáj..ülni is kényelmetlen. Az ágyból kikelés is egy rituálé már..ha megyek vagy ücsörgök fáj és keményedik a hasam..olyan mint ha le akarna esni. Azt hittem a héten kibújik már de tegnap voltam orvosnál és még teljesen zárt vagyok..nem sok esélyt látok rá ìgy :) első baba és kisfiú :)
2015. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Érdekes, első babánál nekem is nagyon feszítette ilyenkor már a szemérem és csipőcsontomat, fájt is rendesen. Most csak érzem hogy nagyon lent van de nem fáj.

Első sülés előtt én is féltem, hogy enm fogom tudni, hogy ez most az-e, de csak az első két fájásnál hittem azt hogy rossz pózban fekszem, aztán rájöttem, hogy nem azzal van gond :)

2015. szept. 3. 11:28
 7/19 anonim ***** válasza:

5-ös!

Az első fiammal hétfőn voltam dokinál: minden ok, teljesen zárt vagyok, nem lesz még semmi. ( következő keddre voltam kiírva) 1,5 nap múlva, szerda este 11-kor jött az első fájás. :) :)

2015. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.


Most ment el a nyákdugóm. De nincs semmi fájásom :)

2015. szept. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Várjuk a beszámolót, szorítunk érted :)


Első voltam

2015. szept. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Uh 5-ös drukkolunk!! :D Nekem most kezdett el fájni a derekam, miután hajat mostam a nagynak.
2015. szept. 3. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!