Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek fiú vagy lány a...

Szerintetek fiú vagy lány a pocaklakó? Kinek hogy jött be az ultrahang?

Figyelt kérdés
Az a fontos,hogy egészséges legyen és minden rendbe legyen velünk.viszont mégiscsak kíváncsi az ember.21 hetes uh szerint nem volt ott semmi, 90%-ra mondtak kislányt, azt mondta a doki, ha eddig nem nőtt ki semmi,akkor valószínű már nem is fog. Most 35 hetes uh szerint viszont fiú. A pocakom lent van első perctől, sűrven kell pisilnem, először voltak némi rosszullétek,de nem hánytam egyáltalán, az édességet minden percben ettem volna, de amugy is édesszáju vagyok. Nektek bejött az ultrahang, vagy tévedett?

2015. szept. 8. 11:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szerintem 35 hetesen pontosabban lehet látni már, én inkább fiúra készülnék.

Nekem már 19 hetes UH óta vagy 5x mondtak fiút, ő sose takarta magát. De félidő körül még kisebb, 90% pedig nem 100, takarhatta még a micsodáját.

2015. szept. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11. héten tippelte a doki, 12. héten 95%-os bizonyossággal, majd 18. héten teljesen biztosra mondta, hogy fiú. A has formájára és egyebekre nem kellene adni. Nekem szép kerek hasam volt, egy percig nem voltam rosszul, nem kívántam/utáltam semmit jobban, mint terhesség előtt.
2015. szept. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A képet azért tettem fel,mert sok babonát hallottam az alapján is,csak kiváncsi voltam mások véleményére,ami szerintem nem gond.
2015. szept. 8. 14:11
 14/14 A kérdező kommentje:
Igyis úgyis nagyon várjuk már, de azért furcsáltam az ultrahangot :)
2015. szept. 8. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!