Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszteres kismamák,...

Első trimeszteres kismamák, Ti is fáztok?

Figyelt kérdés
5 hetes vagyok és majd megfagyok egy oktatáson. Még a kabátomat is felveszem. Pedig ilyen kabátom van és van alatta pulcsi. [link]
2015. szept. 11. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igaz nekem ez nem most volt de azért válaszolok.. folyamatosan fáztam. Néha még a forró víz alatt is. Szerintem ezért is az alacsony vérnyomás a felelős.
2015. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rettenet hogy mennyire, két pulcsiban teszek-veszek itthon egésznap, nem bírom.. tegnap már be is gyújtottunk :)

13hkm

2015. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fázok,de nem a terhesség miatt,hanem nemrég még 30fok volt,most meg olyan hideg,hogy kabát kell, pár nap múlva megint 30 lesz.
2015. szept. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem a nyár közepén a 42 fokban az tünt fel, hogy megfagyok...akkor mentem a patikába tesztért ÉS pozitív lett!

A megfagyás azóta is tart, pedig már a 15. hetet is elhagytuk :)

2015. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En volt hogy a mult heten meg a 40 fokban is faztam!
2015. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Húúú, én is nagyon! 2 pulcsival megfagyok itthon, pedig amúgy nem vagyok fázós. Vajon ez meddig tart?
2015. szept. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár én már az utolsó trimeszterben járok de kb. a 16. hétig szó szerint majd meg fagytam. Tuti lükének néztek az utcán amikor mindenki pólóban rohangált meg háromnegyedes gatyában én meg hosszú nadrágban meg pulóverben is dideregtem.
2015. szept. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyet erdemes ebben az esetben nezetni, hogy nem-e tul magas a TSH es tul alacsony a T4, mert annak is lehet ilyen tünete.
2015. szept. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!