Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akiknek egész napos hányingere...

Akiknek egész napos hányingere van/volt hányásokkal, nem gondoltátok azt, hogy ennek sosem lesz vége?

Figyelt kérdés

Nem csak reggeli rosszullétem van, egész nap fetrengek szinte...

A konyhàba be se tudom tenni a lábam.

Olyan végeláthatalan ez az egész.


2015. szept. 11. 18:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerencsémre nekem csak 6-8 között (de az folyamatos volt), aztán már szerencsére csak olyan enyhe volt, hogy elvoltam vele. Ha kerültem egy csomó ételt/szagot és ittam a gyömbérteát.
2015. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nekem 6 óta folyamatos, és 3 hete csak fekszem egész nap :(
2015. szept. 12. 13:38
 13/15 anonim válasza:

Ugyanígy voltam én is. A 12

6.héttől a 11-12.ig szinte csak fekudtem orvoshoz is alig bírtam eljárni. A nagy melegben volt egy nap , hogy egy korty víz sem maradt meg bennem reggeltől estig tartott. A 12.hétre teljesen elmúlt. B6ot szeded?

2015. szept. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Juj, remélem nekem is elmúlik!

Nem szedem a b6-ot, mert amikor szedtem, nem tudtam hányni, viszont a hányinger intenzívebb volt, úgyhogy hagytam.... Magne b6-ot szedek. Most vannak jobb ès rosszabb napok. Tegnap pl csak a reggeli "hànyás" volt, napközben egy kis hányinger. Remélem, hogy enyhül.

Most a 10.hét van, neked nem volt vmi enyhülès közben?

2015. szept. 13. 09:35
 15/15 A kérdező kommentje:
A 11.hét óta hála Istennek, sokkal jobban vagyok, picike is sokat mocorgott az uh-on :)
2015. szept. 30. 13:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!