Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova memjunk terhesen 3 napra...

Hova memjunk terhesen 3 napra pihenni?

Figyelt kérdés
Olyan helyet szeretnek ahol nem unatkozunk.Wellness,borkóstolás ugye elébe kizárt,nem is vagyunk nagy sportolosak,szoval ez is kizart.Koszonom a tippeket....
2015. szept. 29. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Városnézés? Színház? Jó kis éttermek? Pécs, Veszprém, Budapest, Lillafüred, Szeged, stb.?
2015. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Szilvásváradra mennék. Jó a levegő, közel van a szalajkavölgy, akár kisvonatozhattok is felfelé, lefelé meg kényelmesen lesétáltok, vagy ha nem bírod, akkor vonat visszafelé is. Lassan gyönyörű színben fognak pompázni a falevelek is. Ha akartok át tudtok menni Egerbe is (ha nagyon várost akartok nézni).

Kimondottan nagyon jó szálloda a Szalajka Liget Hotel. :-) Ha nem a természetbe vágytok, akkor Debrecent vagy Pécset választanám, esetleg Szeged.

2015. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is valami természetjárós helyre mennék terhesen. Laza kis kirándulás, városnézés, jó kaják :) Nem tudom, hány hetes vagy, de én olyan szállodába mennék, ahol azért van egy kis wellness is. Míg a férjed áztatja magát a pezsgőfürdőben, te elmehetsz egy jó kis masszázsra, kozmetikába vagy pedikűrre :)

Ha a Dunántúlban gondolkoztok, a Bakonyt vagy a Balaton-Felvidéket ajánlanám, esetleg a Fertő tó környékét :)

2015. szept. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!