Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy jelentenétek be a párotok...

Hogy jelentenétek be a párotoknak, hogy kisbabátok lesz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 11:47
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Kedves 10-es KÖSZÖNÖM ezt ha lehet lenyúlom:):)
2015. okt. 2. 12:33
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan!:) Majd írd meg mindenképp ,hogy mi hogy volt!! :)
2015. okt. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

En is valahogy különlegesebb, vagy viccesebb modon szerettem volna a tudtara adni a ferjemnek, de vegül a halvany, de pozitiv teszt utan olyan izgatott voltam reggel, hogy felebredt, es megkerdezte, hogy mi van. En meg mondtam neki, hogy azt hiszem, kisbabank lesz.


Azt mondta, hogy nagyon tetszett neki, hogy igy mondtam el, es nem az elözöleg kigondolt viccesebb modon, de azt is aranyosnak tartja, ha valaki bodyval, vagy kiscipövel jelenti be.

2015. okt. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem akartam túlspirázni, mégis érdekesen sült el.

Este akartam apát beavatni. Délután felhívott, hogy elakadt hazafelé, mert kifogyott a kocsijából az üzemanyag. Menjek érte, vontassam el a kútig. A benzinkúton elővett egy szál vörös rózsát a kocsiból, és átadta nekem, hozzátéve, hogy fogalma nem volt arról, hogy lesz miért hálásnak lennie. Én meg csak vigyorogtam. Este, amikor a gyerekek már elaludtak, az éjjeliszekrényre tettem a rózsát, gyertyát gyújtottam, és odakészítettem egy aprócska bébizoknit is:-)

2015. okt. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bakker, most azért lettem lepontozva mert együtt teszteltem a férjemmel? EZER BOCSÁNAT ÉRTE!
2015. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek pozitívat adtam
2015. okt. 2. 16:15
 17/20 anonim ***** válasza:
???
2015. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Drága Apa! Köszönöm, hogy vagy nekem, köszönöm, hogy a tiéd lehetek! Éppen ezért óriási örömmel tudatom, ha minden jól megy 2016 júniusában érkezem. Hogy ne üres kézzel érkezzem, hoztam magammal egy kis útravalót! KÖSZÖNÖM, hogy te vagy az APUKÁM!


Ezt írtam és egy kis badyt meg egy cumit kapott ajándékba mellé :)

2015. okt. 6. 15:37
 19/20 anonim ***** válasza:
De jó!:) mi volt a reakció?
2015. okt. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
elsirta magát és a nyakamba ugrott :)
2015. okt. 6. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!