Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség hanyadik hetéig...

A terhesség hanyadik hetéig vállalnátok be hosszú (minimum 6 órás) autóutat?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 08:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

És hány hetes lennél, amikor mennétek?

És a visszaút? Az is akkor lenne? Vagy az már hetekkel később?

Szerintem a körülmények jók, amiket leírtál.

Biztosan érezni fogod, hogy menj vagy ne. Meg milyen lehetőség van még? Szerintem ez a legkényelmesebb.

Nekem azért az is számítana, hogy miért megyek. Tényleg kell mennem?

2015. okt. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

25 hetes lennék akkor, de 2 héttel nagyobbnak mérték a 19. hetin. Konkrétan olyan 9-10 óra lenne az út, nem 6, csak kíváncsi voltam, hogy általában ki meddig vállalna be egy, már hosszabbnak mondható utat.


A visszaút is ugyanennyi lenne, tehát kétszer tennénk meg 1 héten belül. Más lehetőség nincs, repülni sokkal macerásabb lenne.


Igen, a miért sem mindegy. Külföldön élünk, ez lesz kb. az egyetlen lehetőségem pocakosan találkozni a családdal, különben kimarad majdnem 1 év, hogy látom őket.

2015. okt. 5. 12:57
 13/21 anonim ***** válasza:

A család nem tud utazni?

Egyébként szerintem az a legjobb, ha utazás előtti hetekben kikéred az orvosod tanácsát. Nyilván, ha minden rendben, akkor nincs akadálya.

Mondjuk a 10 óra rosszabbul hangzik, mint a 6. De ha nem siettek (bármikor meg lehet állni) akkor megoldható.

Az én férjem olyan, hogy minél kevesebbet álljunk meg, hogy minél gyorsabban odaérjünk. Oké, én nem vagyok kismama, akkor lehet, hogy nem ilyen lenne :)

2015. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nehéz, és költséges lenne megoldani, hogy ők jöjjenek, így ez nem opció.

Jó ötlet, meg fogom az orvost kérdezni, úgyis előtte egy héttel lesz kontroll. Férjem hajlandó akár 45 percenként is megállni, ha úgy adódik.

2015. okt. 5. 13:21
 15/21 anonim ***** válasza:
Én első gyereknél megjártam Férjjel Horvátországot (kb.8óra) kb 24 -?25 hetesen. Semmi de semmi gond nem volt. Mivel pisilni mindig kellett, így megálltunk 2 óránként.
2015. okt. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem, kb. 20-22 hetes terhes lehettem, amikor külföldre utaztunk egy kiállításra. Alapból oda-vissza 8-9 órás út, ott pedig szinte egész nap jöttünk-mentünk, ezért vettem be magnéziumot, illetve útközben sokszor megálltunk nyújtózni és levegőzni. Nem mondom, hogy nem fáradtam el (nem terhesen se lett volna laza nap), de simán kibírtam.
2015. okt. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
30. hetes leszek, amikor szintén hazalátogatás miatt utazunk kb 8 órát, szintén nagyrészt autópályán. És mi is 1 héten belül vissza is jövünk.
2015. okt. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A minap 4 órás lett egy 1,5 re tervezett út oda, s vissza 1,5. Közben pedig hegyet másztam! (őszi erdő miatt mentünk). Meg se kottyant. De én egyébként is folyton jövök-megyek. 37+5 hetes vagyok
2015. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A Tengerész ***** válasza:
Egy héttel a fiam születése előtt még vitorláztunk a Balatonon. Csak annyi volt, hogy nem mentem ki a parti 1 km-es sávból, ha "ránkjön a szülés" ki tudjunk menni a partra, hogy "mégis" ott legyen meg a gyerek. Pedig akkor még mobiltelefonom se volt mentőt hívni a vízről.
2015. okt. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Tom Benko ***** válasza:
A feleségem 8 hónaposan jött a családdal Drezdába, az is volt vagy 6 óra. (Vissza meg egy hülye ötlet miatt 13.)
2015. okt. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!