Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » KB 4 hetes terhes lehetek...

KB 4 hetes terhes lehetek jövő héten megyek vissza az orvoshoz. Vasárnaptól barnáztam . Ma viszont vér is volt nem darabos. Most elmehet a babám?

Figyelt kérdés
2015. okt. 7. 12:02
1 2
 11/19 anonim válasza:
Minden rendben lesz! Megmarad! :)
2015. okt. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
2 hét orvoshoz járkálás után kiderült hogy a vérzés oka méhen kivüli terhesség. Endometriozis-om van ami miatt rossz helyen tapadt meg a baba.szóval ha valaki korai terhességnél vért tapasztal nem csak vetélés oka lehet. Annál sokkal veszélyesebb az anyára is élet veszélyes hisz el vérezhet a kismama vagy Jobbik esetben a méh kiszedésére kerülhet sor. Nálam még időben észre vették. De igy is nehéz feldolgozni sőt még talán nehezebb mint egy vetélés. Senkinek nem kívánom ezt az érzést.
2015. okt. 18. 15:25
 13/19 anonim válasza:
Őszintén sajnálom!!! Még szerencse hogy időben észrevették. reméljük a következővel minden rendben lesz.
2015. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is remélem.
2015. okt. 19. 08:57
 15/19 anonim válasza:
Az utolsó vagyok. Kellett valami beavatkozás, vagy magától megoldódott?
2015. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül kell azonnal orvoshoz menni ha valami problémát észlel a kismama, főleg ha vérzést.
2015. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igen kellett. Laporoszkópiás műtétel szedték ki. Mondták gyönyörűen be volt ágyazódva csak rossz helyen. Endometriózis-om van és ezért tapadt meg a baba ott.. A műtét alatt kiderült. Ezeket a kis cisztákat el kell távolítani mert nagy eséllyel a következő baba is ide ágyazódna be.. De akkor Márta a petevezetékem is ki vennék. Ezt is hormonális vagy laporoszkópiás kezeléssel tehetik. Mert ha nem kezelik meddőséget is okozhat.
2015. okt. 20. 08:37
 18/19 anonim válasza:
Utána olvastam az Endometriózisnak. Volt valami tüneted ezzel kapcsolatban, vagy ez teljesen véletlenül derült ki?
2015. okt. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A műtét alatt vették észre. Igazából semmi konkrét jele nem volt. Csak annyi hogy a menstruáció alatt görcsöltem kicsit erősebben de az is csak az első 2 nap.. Szóval szerintem igazából bajra utaló jele nem volt.
2015. okt. 21. 07:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!