Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is kitart a terhesség...

Másnak is kitart a terhesség végéig a farkasétvágy?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok, és még most is állandóan éhes vagyok. Másoktól hallottam, hogy ilyenkor már alig bírtak enni. Én viszont folyamatosan azon gondolkodom, hogy mit ehetnék. Elevitet és Magne B6-ot szedek.
2015. okt. 8. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem híztál a vártnál többet szerintem ne görcsölj ezen :) én is jó étvágyú voltam végig. Magnéziumot lassan elhagyhatod. Én ilyenkor diákcsemegét rágcsáltam :)
2015. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Eddig 14 kiló jött fel, ami nem kevés. :(
2015. okt. 8. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Kitartott végig a terhesség alatt az étvágyam és szoptatás alatt is sajnos. 7 hónapos a lánykám, a híresztelések szerint szoptatáskor a kilóknak le kellett volna olvadniuk, de csak gyűlnek. :( Nem bírok az étvágyammal.
2015. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cukrod rendben volt a 24. hetin? nem eszel túl sok fehér cukros/fehér lisztes dolgot?
2015. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én kb a 35-36.héttöl már nem nagyon tudtam enni. Csak falatozgattam,csipegettem:-) nekem összesen 15kg jött fel. Abból 10kg-ot hagytam a kórházban.
2015. okt. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem a múlt héten kezdődött, a 38.-dik héten. Eddig se kívánósság, se farkaséhség nem volt. De most aztán nekem is csak ezen jár az agyam. :D
2015. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. okt. 9. 07:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettőnél a 20 és a 25. hét között volt brutál étvágyam. Aztán a 30. héttől a csajok gyomorgyűrűként kezdtek funkcionálni. Bár tudtam volna enni, de még egy pohár vizet is órákig ittam, mert jött volna vissza :-(

A szoptatás alatt azonban visszajött a farkasétvágy. Szerencsére én fogytam a szoptatástól ennek ellenére.

2015. okt. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 zsuzsycs válasza:
Én brutálisan el kezdtem hízni. Felment 20 kg. Kb 2 hónapja spirulinát szedek, amiben rengeteg a tápanyag. Tökéletesen helyettesíti a vacsorát pl, és amikor eszem is, kevesebbet eszem. Azóta nem is híztam. :) Ha érdekel privátban átküldöm a weboldalt, ahonnan én rendelem. Ajánlom mindenkinek!
2015. okt. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!