Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindjárt megjön érzés és...

Mindjárt megjön érzés és rózsaszines folyás?

Figyelt kérdés
Jövőhét végén nem kellene megjönnie, bár az utóbbi hónapokban szétcsúszott a ciklusom, sosem jön meg ugyanannyi napra. Szeretném a pozitiv tesztet, de jól meg vagyok fázva, direkt nem szedek semmit csak mézes-citromos teázok és fokhagymát eszek, pedig nagyon fáj a torkom... Elmegy a baba vagy mi történik?Tegnap este súrú fehéres-rózsaszines-pirosas volt a wc papir pisilés után.
2015. okt. 18. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is ez volt a múlthéten és a héten is kétszer, ere ma már barnázok szóval meg fog jönni! :(

Remélem neked nem de én már azon a szinten vagyok hogy feladom!

Neked sok sikert! :)

2015. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Random ciklusoknàl a tüneteid beàgyazódàst is mutathatnak, de lehet, hogy a közelgő menstruàciót jelzik. Baba nem megy sehova, mert valószìnűleg még nincs, de persze lehet, hogy készül. Kicsit könnyebb lenne tippelni, ha tudnànk az ovud időpontjàt. Gyógyszert nyugodtan hasznàlhatsz, fontos, hogy gyógyulj-akàr ìgy is, ha van (lesz) baba, nem vagytok még egymàssal köuvetlen kapcsolatban, tehàt àrtani nem igazàn tudnàl 1-1 neocitrannal.
2015. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez beágyazódás volt. 3 nappal a rózsaszín folyás után teszteltem pozitívat.
2015. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ovu 4-e körül volt. Egész hónapban irtóra fájnak a melleim. Most már inkább barnásnak mondanám. Értsétek jól, akkor úgy fogalmazok, hogy az esély megy el a pozitiv tesztre.
2015. okt. 18. 15:53
 5/6 A kérdező kommentje:
Első, hajrá, jövő hónapban egy karácsonyi jóhinek van esélye. Ezt mondta a férjem nekem :)
2015. okt. 18. 15:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos elég egyértelmú lett, hogy nem lesz most pozi a teszt nekem sem.
2015. okt. 21. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!