Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandóan éhes vagyok, mindíg...

Állandóan éhes vagyok, mindíg csak ennék. Mit tegyek ellene? 30 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg gyümölcsöt, zöldséget enni. jobb ötletem nincs.
2008. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
En is 30 hetes vagyok, es a helyzet hasonlo volt. A terhessegi vitaminoktol is lehet. Probald meg szedni masnaponta. En csinaltam idobeosztast arra, h mikor eszek. Sokszor kis adagokat, mert ilyenkor a gyomrodban kevesebb a hely a pici miatt. Probald a mellek-etkezeseket gyomolccsel, zoldseggel helyetesiteni, legalabb 3 etkezes ilyen legyen. Joghurtot is ehetsz hozza, vagy igyal meg egy nagy bogre kakaot. Folyadekot is potolsz vele, es laktat is. Nekem most mar bealltak az etkezeseim es kevesbe vagyok falank, szoval nalam bevallt.
2008. szept. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is szedtem ekkor már a vitaminokat (ja de a vasat igen) pont ezért nem, normális zöli gyümi husi tejtermék táplálkozással bevihető az összes szükséges anyag!!! Én is csak kajás lettem tőle de nagyon!!
2008. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor egyél keveset.Ha rádtör az éhség rágcsálj répát,almát,karalábét v.mi keményebbet,ami tovább tart.

Igyál meg annyi vizet amennyit csak tudsz.

Moss fogat v.vegyél be mentolos rágót némileg elveszi az éhségérzetet.

Csinálj turmixot(tej-banán v.eper....)az telít.

Rágcsálj pl.puffasztott rizst,bulátát,müzliszeletet....

Zabpehely...

2008. szept. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igyál folyamatosan vizet!! ha víz van a gyomrodban, a gyomorsav hígul és nem érzed annyira az éhséget! (nekem bejön) rágcsálj zöldséget, sok gyümölcsöt!! :)
2008. szept. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Egyél! csak vigyazz ra, hogy mit! és hogyan!

Pl szepen lasan, nagyon alaposan megrágva rágcsálj el egy-egy répát, almát.

Azt is megcsinálhatod, hogy pl az almát mielott megeszed meghamozod (igen, tudom, abban van a vitamin :)), szoval meghamozod felszeled, kirakod szepen egy kistanyerra, és megeszegeted (ha eleg lassan csinalod, akkor egy alma húsz percig is tarthat ilyen módón)


A lényeg, hogyha nem tudsz ellenállni a csábításnak, ne stresszelj miatta! ÉS kb hetente egyszer ne is állj ellen! (Én ezt a napot nevezem hámkirugós napnak :))


A másik módszer, hogyha étkezések elott iszol egy nagy pohár vizet, akkor kevesebbet fogsz enni. Ez diétás "trükk" :)


Viszont azért mert parázol, hogy sokat eszel, ne parazd tul a dolgokat, és ne legyen az, hogy kevesebbet eszel! (nalam neha megesik, mert egyszeruen lelkiismeretfurdalasom tamad minden kajalastol, elmarad az orom, es az nem egeszseges!!)

Szoval ird fel mindig, hogy mit eszel, és így kontrollban tudod tartani. Kicsit macerás, de tényleg hatásos :)

2008. szept. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!